Truck World: Australia (ana konu)

Siz bir de Şubat’ı bekleyin :slight_smile:

3 Beğeni

SimülasyonTürk Software comingggg :slight_smile:

1 Beğeni

Trailer ne zaman hazır olur :smiley:

:flushed: yanlış anlıyorsunuz hep :smiley:

Truck World: Driving School, 10 Ocak’ta Çıkıyor!

Salı günü farklı bir gözle inceleyeceğiz. :stuck_out_tongue:

6 Beğeni

:man_detective: akşam bakalım nasıl olacak

7 Beğeni

Truck World Driving School çıkmıştır

1 Beğeni

5 Beğeni

8 Beğeni

maden haritası varmış ya oh iyi bari ama normal şeyler :smiley:
biraz daha bakınayım video çekeceğim.

mesela bu yolda çok güzel sallanıyor :smiley:

9 Beğeni

Alaskadan daha iyi olacak bence bu oyun .Grafikleri tam vermemişler ayarları yükseltemiyoruz. Ama bu hali bile iyi bence.Yükü kontrol et, dorseyi ,bağla, kabloları bağla vs. güzel şeyler bunlar.Oyun çıkınca görmek lazım. Alaskadan daha çok heyecanlandırdı beni. Aynada sorun var tam sürüm geldiğinde düzeltilmiş olur.Fizikler Alaskan Truck’a göre daha iyiydi fizikleri beğendim.Alaskanın demosuna göre çok az şey var ama.Oyun gayet umut verici

4 Beğeni

Grafikleri fena değil

8 Beğeni

Alaskan’dan umudum yoktu ama bu oyundan vardı.Tam beklediğim gibi daha dengeli çizimler, araç fiziği felan daha iyi duruyor.Umarım BeamNG gibi üzerine koyarak ilerlerler.Piyasa tekelden kurtulur,bi değişiklik olsun bığtıık ya :slight_smile:

2 Beğeni

valla beğendim, umut vadediyor. Beklemeye değecek gibi umarım bütün Avusturalyayı değilde kısım kısım dlc tadında çıkartarak ilerlerde oyun biran evvel çıkar. Araçtan indikten sonra herşey yapılabilir…

4 Beğeni
9 Beğeni

Modeli buradan almışlar
https://fledmf.artstation.com/projects/2qBW0J

3 Beğeni

4 yıl kadar önce duyurulan bir projede 2023 yılının başında UE dünyasında aslında çok da farklı bir şey görmüyorsunuz. Arada geçen sürede devamlı olarak geliştirilmediği için gayet normal haliyle duyuruların ve geçen zamanın aktif olarak geliştirilmeyen bir oyunda hiçbir önemi yok. Belki de arada zaten çoğu şeyi sıfırdan öğrenmek zorunda kaldı. Oyun geliştiricileri genelde oyuncuların istediği ya da piyasa standartlarında çoğu özelliği geliştirebilecek seviyede olmuyor. Genelde yine her şeyi araştırıp öğrenerek geçiriyor.

Böyle bir Driving School çıkarmak istemezdim. Fayfası da var zararı da var.

İşte yine yeni bir proje var ama irdeleyince yine aynı sorunları, yanlış yol haritasını görüyorsunuz. Önümüzdeki haftalarda da tam sürümdeki özellikleri görecek miyiz henüz belli değil.

Ayrıca buradaki fizikler ETS2’den iyi değil yanılıyorsunuz ortada detaylı bir fizik çalışması da yok. :smiley: Bunları siz de yapabilirsiniz. :smiley: Cidden…

:carrot:

13 Beğeni

Grafikler ve fizik kısaca şunu diyor “SIRA BENDE” avrupa oyuncularına göre düzenlemeler yapılırsa ve mod desteği sunulursa GG ETS2

3 Beğeni
4 Beğeni

bende hata veriyor
ingilizcesi = ‘’ dx12 is not supported on your system. try running without the -dx12 or -d3d12 command line argument ‘’

Türkçesi = ‘’ dx12 sisteminizde desteklenmiyor. -dx12 veya -d3d12 komut satırı bağımsız değişkeni olmadan çalıştırmayı deneyin ‘’

özet = ''ekran kartım dx12 destekliyor ve dx12 yüklü. bunu dx11 e çeksem açar mı? ayrıca dx11 nasıl çekiliyor bilen anlatırsa sevinirim