Truckers of Europe 3 - Screenshots

Truckers of Europe 3 İçin oyun içi görüntülerinizi burada paylaşabilirsiniz.

19 Beğeni

21 Beğeni

ne kadar sürede kirlendi? :smiley:

4 Beğeni

Şehirde dolaşıyordum bi baktım kirlenmiş hiç dikkat etmedim :slight_smile:

4 Beğeni

İlk işimizi yapalım…

15 Beğeni

15 Beğeni

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

video garip oldu yorgundum bir de böyle güzel güzel sürünce dsfsfsf

14 Beğeni

12 Beğeni

Piknik yapalım dedik. :smile:

Araç fena kirlendi yıkamaya geldik.

Aracımız yıkanıyor.

Pırıl pırıl oldu.

İlk işimizi almaya gidiyoruz.

Yola çıktık.

Yeni bir gün başlıyor.

9 Beğeni

Asdafssdassdasfadsfasdsf mükemmel bir detay :smiley:

9 Beğeni

orayı da yırtmış @bertan06

3 Beğeni

Aylar yıllar önce iç kısmı çizerken koltuğu göstermiştim :smiley: Sanırım en keyif aldığım çizim tganın içiydi. https://park.simulasyonturk.com/t/bertan06-3d-modelleme-calismalari/4793/260?u=bertan06

4 Beğeni

" Muhteşem Ötesi Olmuş . Ama Klavye W/A/S/D Tuşlama ayarlarını yapamadım ? @bertan06

2 Beğeni

PC’de LDPlayer tavsiye ediyorum orada tuş atamaları rahat. Başka bir emülatörde tuş ayarlarını bilmiyorum en stabil LDPlayer.

2 Beğeni

LD Player ile açtım süper bir Fps aldım . LDPlayer’dan tuş ayarlarına demek ki başka bir rehberden bakacağım çünkü nasıl yapıldığını bilmiyorum . Ayrıca bir rehber video hiç fena olmaz , dorse bağlama , iş / yük alma , aracıda yıkamayı beceremedim :face_with_hand_over_mouth: Ama böyle bir oyun olamaz , kozmik şaşırdık , helal olsun :+1:

1 Beğeni

Sağda çarkın altında klavye ikonu var ona tıklayıp sürükle bırak yaparak tuş atanıyor atadıktan sonra klavyeden herhangi bir tuş tanımlaman yeterli. @Murat_Arda_GULDIKEN

image

image

image

2 Beğeni

Çok çok teşekkürler :+1: @bertan06

2 Beğeni

Banyo Zamanı :shower: :shower: :shower:

11 Beğeni

11 Beğeni

Bunu çalabilirim hatta arkasında dorse de görünse iyi olurdu. İkinci video kapağına lazım.

2 Beğeni