Truckers of Europe 3 (ana konu)

Wanda Software’ın geliştirdiği Truckers of Europe 3 için ana konumuzu açıyoruz. Mobil kamyon simülasyon oyunu olan serinin son oyunu inanılmaz bir değişim ile geliyor.

Bertan’ın bu oyunun stüdyosunda çalıştığını belirtelim. Ve bu hale gelmesinde çok önemli bir katkısı olduğunu ekleyelim. Belki mobil oyun ama bu topluluğun yıllardır istediği ortamı ve özellikleri sunuyor. Ellerine sağlık! @bertan06

şasi seçenekleri de alıştığımız türden

Geliştirici: Wanda Software
Çıkış Tarihi: ?
Platform: iOS, Android

Redirecting... http://www.wandasoftware.com

Bu aracı nereden tanıyorsunuz? :smiley:

29 Beğeni

Yakında buralar daha da şenlenecek :smiley:

https://park.simulasyonturk.com/t/bertan06-3d-modelleme-calismalari/4793/416?u=bertan06

10 Beğeni

S-Way varsa geliyorum :stuck_out_tongue:

5 Beğeni

MP5 varsa geliyorum dicemde ben her zaman geliyorum ya. Bertan abinin işçiliği yeter.

6 Beğeni

Adam akıllı kamyon oyunu eksik mobilde. Çıktığı gibi indireceğim şahane görünüyor

9 Beğeni

güzel oyuna benziyor oyunda türkiye var mı

2 Beğeni

Çok çalışıyoruz ve olmasını istediğimiz ne varsa en iyisini hedefliyoruz…
Kirlenme ve yıkama özelliğimiz ve (ayarlanabilir kabin/şasi) fiziklerimiz vizyonda. BUYROONN :sunglasses:

36 Beğeni

Mobil platformdaki bir oyuna göre fazla güzel olmuş :smile: Ellerinize sağlık

7 Beğeni

Buralar değerlenir :slight_smile:

2 Beğeni

Tebrikler Bertan güzel detaylar :clap:

3 Beğeni

:sunglasses: mobil oyun oynattıracak bir şey geliyor piyasayı dağıtacak resmen

17 Beğeni

resmen beni oyna diyor. Mobil simulasyon çok sevmem ama feci bir şey geliyor

3 Beğeni

Keşke PC pazarına da girseniz. En azından rekabet ortamı oluşurdu. Yaptıklarınız gerçekten çok güzel.

5 Beğeni

mobilden sonra pc ye de el atarlar

4 Beğeni

Kardeş parti kur oy verelim :joy: bu nedir mobil platform için inanılmaz. Peki bu oyun sonra PC’ye evrilebilir mi?

5 Beğeni

mobil oyun olduğuna inanmak istemiyorum :frowning: :slightly_smiling_face: :heart_eyes:

5 Beğeni

Yorumlar için teşekkürler.

Bunun konusu açılmıştı ofiste bir kaç kez patronumla görüştüm kendisi gördüğünüz her şeyin yazılımından sorumludur bayağı kafa patlatılması gereken şeyler. Yalnızca PC değil diğer tüm platformlar için de konuştuk fakat önceliğimiz mobil olacak her yerde belirttiğimiz gibi. Diğer versiyonlar için ayrı bir mesai gerekiyor henüz o kadar vaktimiz yok maalesef. İleride şartlar değişirse sadece PC versiyonu ile sınırlı kalmayabilir.

Neyse bu bir kenara dursun diğer bir konuya değinelim ilk çıktığında tamamen bitmiş bir oyun görmeyeceksiniz güncellemelerle daha da başka bir boyut kazanacak bu gördükleriniz (bana göre) temelde olması gereken özellikler. Üzerine eklenecek yeni şeyleri siz düşünün artık şimdilik konuşmak için erken :smiley:

Bu zamana kadar topluluğun istediği şeylere göre hareket ediyoruz kafamıza göre değil ayırt edici şey buydu aslında. Baktık kimseden böyle işler görmüyoz dedik bari biz yapalım. Benim huyumu bilenler biliyor huyumuzu bilenler de çıkartacağımız oyunun nasıl olacağını tahmin edebilir :smiley:

24 Beğeni

Böyle bir düşüncemiz yok şimdilik zaten biri yazılımcı biri grafiker iki kişi çalışıyoruz istesek de bütün ülkeleri yapamayız. Belirli ve bilindik yerler olacak ilk etapta ha ben grafik işlerinden anlıyorum deyip kapımızı çalanlar olur işlerini beğenirsek şöyle bi 8-10 kişilik ekiple dünya turu yaptırırız bir ihtimal :stuck_out_tongue:

16 Beğeni

Şu an SCS merkezinde ışıklar yanıyor :smiley:

7 Beğeni

Diğer ayrıntıları ile birlikte yakında bir ön inceleme videosu çekicez. Bilmediğiniz çok şey var. :smiley:

15 Beğeni