Truck Simulation 19 [iOS & Android] - Ana Konu

Mobil Kamyon Simülatörü “Truck Simulator America” Duyuruldu!

Truck Simulation 16’nın veliahtı geliyor. Astragon Entertainment yeni bir mobil simülasyon oyunu duyurdu. Daha önce farklı bir stüdyonun geliştirdiği Truck Simulation 16 oldukça beğenilmişti şimdi ise onun yolundan Amerikan topraklarına giden yeni bir mobil kamyon simülatörü geliyor. Yine Astragon firmasının Polonyalı iş ortaklarından olan Jujubee tarafından geliştirilen Truck Simulator: America 2018 yılının son çeyreğinde iOS ve Android mobil işletim sistemleri için çıkış yapacak.

Geri kalan tüm ayrıntılar

Gelişmeleri aktaracağız…

1 Beğeni

Oyunun adı Truck Simulation 19 olarak değiştirilmiş. 2018 son çeyrekte çıkacak.

Truck Simulatiton 19’un Çıkış Tarihi ve Mack Çekicileri Tanıtım Videosu!

1 Beğeni

ats ye özenip bazı örnekleri çalıp yapmışlar türkiye fiyatı ne kadar olur bilmem.( bu oyun için dolardan mı hesaplanıyor eurodan mı) ama tanıtım videosunda oyun güzel haa alırmıyım almam niye telefonumu zorluyim ki

Oyun çıktı gönderdiler biraz oynadıktan sonra video gelir girişte hiçbir şey yokken göstermeyeceğim.

1 Beğeni

ss leri mobil ats gibi duruyor interiorlar felan :grinning:

Araç kontrolü çok kötü.

Malesef mobilde bu kadar ayrıntıyı cihazlar kaldırmıyor, istenilen performansı alamadım.
Kontrollere gelirsek; direksiyon için kullanım baya zor diyebilirim, neden mi? Oyun çift parmak algılamayı desteklemiyor bu yüzden pedal direksiyon sistemini birlikte kullanamıyoruz.
Grafikler için şunu söyleyebilirim, kaliteden kısarak daha akıcı bir oyun sağlayabilirsiniz ama bu da oynamanızın bri anlamı olmayacağını gösterir. Oynanış olarak haulin benzetmesi yapabilirim, yük teslimat yerlerinde dirseklerin yukarısında haulinde olduğu gibi bilgiler yazıyor.
Hoş bir hava katıyor dediğim gibi ama gidip bilgisayarı açıp haulin oynarım daha iyi neden kanser olayın…
Klasik 4 adet kontrol seçeneği var , grafik ayarlarında da çeşitli seçenekler mevcut.
Grafiği kıstığınızda üç kabin kamerasını kullanamıyorsunuz. Iç kabin detaylı güzel olmuş.
Aracı çalıştırmak için start stop seçeneği hoş olmuş, basili tutup aktif edebiliyoruz aynı şekilde dorse yüklemede öyle oluyor.
Arayüz ne yavaş ne hızlı, bekliyorsanız belli bir süre ama - diyemem.
Cloud kaydetme seçeneği mevcut .

Harita genişliği mobil bir oyuna göre tatmin ediyor.

Truck Simulation 19 için ABD’nin Batı Sahili Eyaletleri Güncellemesi

1 Beğeni

Mack Anthem ile işe başladık :smiley:

2 Beğeni