Truck & Logistics Simulator (Delivery Simulator) [Ana Konu]

Bir oyunu hazırlasalarda bittikten sonra ismi değiştirseler ya da önerim “Car Train Plane Boat Truck Bike Forklift Logistics Cargo Delivery Transport Simulator”

1 Beğeni

Dünyanın en saçma ismi. Kesinlikle beklediklerini ve bu kadar uzatmalarının karşılığını alamayacaklar. Gamex de deneyimleme fırsatım olmuştu gerçekten banal ve sıkıcı bir oyun.

1 Beğeni

Ana kategori değiştirildi.

En son oyunda damperlerin çalışmaları tamamlanmıştı. 8x4 bitmiş. Tünel eklemişler onlarla uğraşıyorlar ve ayrıca harita tasarımında düzeltmeler yapılıyor, yollar güncelleniyor.

Bu birkaç haftalık bilgi şimdi yeni bir şeyler bekliyorum.

2 Beğeni

GIST’e katılacaklar ve ondan önce yeni bir video yayınlayacağız. Yarın duyuru haberi yazarım. Güzel şeyler var öğrenirsiniz.

2 Beğeni

2019 yılı içerisinde Nintendo Switch ardından iOS ve Android platformlarına yayımlanacak olan Truck & Logistics Simulator, 31-3 Şubat 2019 tarihleri arasında Gaming İstanbul 2019’da tanıtılacak. Indie alanında ziyaret ederek oyunu oynayabileceksiniz.

2 Beğeni

Simula Games’in oyunu Truck & Logistics Simulator bu hafta sonu Gaming İstanbul 2019 oyun fuarında olacak. Indie alanında ziyaret edebilirsiniz.
Aşağıda 8x4 şasili maden kamyonunu görüyorsunuz. Yeni videomuzda hem maden bölgesini hem de yeni gelen araçları göstereceğiz.

5 Beğeni

video bir türlü olmadı yapacak bir şey yok onun yerine özellikler listesi açıklandı

3 Beğeni

Bi cikamadi arkadas ya

Multiplayer olayını merak edenlere gelsin.

Switch fiyatı 40 euro :smiley:
tls-switch-price

1 Beğeni

Geri dönüş yaptılar.

Şu an multiplayer oynuyoruz :smiley:

Multiplayer oynarken çekilen ekran görüntüleri bugün yayınlanacak sanırım Gündem Simülasyon’da konuşuruz. Videolar var ama sonra… :smiley:

Gündem Simülasyon #22 Truck&Logistics Simulator multiplayer test ettik!

bu videoda birkaç yeni görsel bulabilirsiniz videosunu gamescom 2019 haftası yayınlayacağız

Logitech G920 ile test ettik oynanabiliyor ancak bizde PC sürümü(Steam) var. Ama çıktığında Nintendo Switch, iOS ve Android olacak. Yani oynanamayacak biz sadece şimdiden göstereceğiz. Hazır olsun diye koydular.

1 Beğeni

Logitech G920 direksiyonu ve Thrustmaster T16000M joystick ayarları yapılmış. Test ettim joystick ile güzel oluyor ama şimdilik bize özel sürümde kalacak PC’ye çıkacağı zaman geliştirilecek.
İlk video Salı günü yayınlanacak. Ardından multiplayer ve çeşitli araçlarla birkaç tane video yayınlarız. Son videodan sonra yapılan değişiklikler var ama çok şaşıracağınız bir şey yok. Varsa da o multiplayer videosudur. :smiley: Videolara mutlaka geri bildirimde bulunun Simula Games değerlendirecek. Zaten düzeltilmesi gereken yine bir çok şey var. Mobile çıksın artık önümüze bakalım.

2 Beğeni

Bugün ilk oynanış videosunda bir giriş yapacağız. Sonra da multiplayer videosunu izlersiniz. Aslında takip edenler için yine belirteyim çok büyük yenilikler yok. Çok uzayan ve geciken bir oyun oldu sadece :frowning:

1 Beğeni

:upside_down_face: kulaklık kırıldı ses kaydı cızırtılı çıktı abov abov

1 Beğeni

videoyu yüklüyorum da kapakla uğraşıyorum :smiley: krize soktu

3 Beğeni
2 Beğeni