Truck & Logistics Simulator (Delivery Simulator) [Ana Konu]

Video gelmeyecek mi bugün Hasan.

şu an rendera geçicem :slight_smile:

video henüz hazır değil 1 saate yayınlanmış olur :slight_smile: ben dinlencem daha tonla iş var

1 Beğeni

ve harika hala hd olmadı :smiley:

MAN TGX Euro 6 olacak. Ama daha aktarmaya başlanmamış.
Kariyer sistemi de olacka. Profil oluşturup garaj seçeceğiz. Yükseltmeleri olacak çünkü ilk garajda fiorino ile başlanıyor. Sonra panelvanlar ve yükseltince yine TIR’lar geliyor.
Haritadaki hatalar düzeltilecek.
Haftaya Scania damperli kasa sürümü gönderilebilirmiş.

1 Beğeni

Abi sen Transport Company Simulator mu oynadın yoksa Need For Speed mi?

Biraz bunları denedim. Haftaya yeni sürüm geldiğinde İngilizce kanal için oynanıştan oluşan videolar çekeceğim her araçla tek tek kısa kısa…

2 Beğeni

Ayıptır sorması turuncu noktalar ne oluyor ?

1 Beğeni
1 Beğeni

Laf aramizda aerosoft standindaki nintendo switch calinmis nazar degdi…

1 Beğeni

Koca fuar da nasıl çalınıyor ilginç

1 Beğeni

Hasan abi bu gün gamex’te denedim bu oyunu android sürümünü çok güzel olmuş valla adamlar uğraşmış keşke gelip görseydin ama zor olurdu

2 Beğeni

zamanında cnr expo da mucevher fuarında 1mılyon dolar degerınde zumrut kolye mı gerdanlık mı ne calınmıstı :smiley: dusun yanı mucevher fuarı guvenlık onlemlerı nasıl onun ıcın bır oyun aletı calmak ısteyen ıcın zor olmasa gerek kı zamanında ıstanbul emnıyettınden de bılmem kac tane pc ekranı calındı :smiley:

2 Beğeni

Son durumu merak edenlere yakında bir açıklama yapılacak ama bu yıl sonu da çıkmayacağını belirteyim. Yeni şeyler eklenmiş yıl bitmeden o sürümü alırsam görürsünüz. Ancak Switch önümüzdeki yılın ilk iki ayında çıkacakmış sonra da iki haftaya iOS ve Android
Çok ertelendi tadı kaçıyor.

Yakında çok farklı haberler paylaşacağız. :slight_smile: İyi, kötü, karışık şekilde…

Gelivery similatörde bi türlü gelivermedi… bekleye bekleye solduk

1 Beğeni

Büyük ihtimal mobile yakın zamanda çıkacak.

İsim Truck & Logistics Simulator olarak tekrar değiştirildi.

3 Beğeni

İsim değiştirmekten oyunu çıkartamıyorlar.

2 Beğeni