Truck & Logistics Simulator (Delivery Simulator) [Ana Konu]

Simula Games’in uzun süredir geliştirdiği Delivery Simulator resmi adını değiştirerek Transport Company Simulator oldu.

diğer bilgiler için habere girin

teknik demosunu gönderecekler oynayıp video çekeceğim :slight_smile:

1 Beğeni

Mobili sonraya almışlar :thinking: Normalde önce mobil sonra konsol pc denmişti neyse…

Teknik demoyu gönderecekleri tarih belli mi?

yarın verecek bakalım

Bu haber sevindirdi. Videoyu merakla bekliyorum.

Transport Company Simulator’da paletin üzerinde bulunan kutular(yükler) düştüğünde görsel hasar alabilecek. Araçlara yüklerken dikkat etmek gerek. :smiley: Yarın demosu gelince videoda gösteririm.
Şu an demoda bazı araçlar yok örnek olarak MAN TGEli görüntüde küçük forklift yok ynei eklenmiş. Arkadaki damperli Scania kamyon yok. Ama olsun bir sürü yenilik var uzun zamandır görmedik.
Scania BDF Tandem var zaten
Öte yandan Ford Transit panelvan ve kamyonet tarzı var. Lisanssız. Fiat Fiorino vardı.

İsim olayına ben pek sevinemedim ama yapacak bir şey yok.

Önce ücretli şekilde tam sürüm mobilde olacak. Sonra ücretsiz olan ve kısıtlı özelliklere sahip lite sürüm çıkarmak istiyorlar. Ama zaten fiyat uçuk olmayacağı en azından bu kadar lisans ve ayrıntıya satın alınmalı özellikle Türk yapımı :slight_smile: Aerosoft olduğu için tedirginsiiniz biliyorum ama onlar geliştirmyior ya da onların bulduğu kişiler yapmıyor. Aerosoft’tan önce de bu oyunda iş vardı. On the Road vs. saçma sapan işlerdi. Olay geliştiricide biter burada da öyle oluyor. Aerosoft’un yayınlayacağı herhalde sağlam diyebileceğimiz ilk oyunlardan biri olacak. Fakat bu kadar çok ayrıntı mobilde nasıl olur bilemiyorum. Oyun hep PC için geliştiriliyormuş gibi geliyor. Tamam öyle olacak çıkacak ama önce mobil … çok geciktiği için böyle oluyor.
PC’de daha iyi grafikler, gerçek yollar(Avrupa), mobilde yapılamayan özellikler olacak. Şu an teknik demoyu bekliyorum gelsin anlayacağız.

Şu son görüntüler beni bitirdi. Kesinlikle almayı düşünüyorum. Umarım pc için çok beklemeyiz. Sabırsızlıkla bekliyorum diyebilirim :slight_smile:

PC için bekleyeceğiz ya 2019’un sonu olur ne güzel ama bilemiyorum erken erişim mantığında çıkacaktı güya öyle olursa 2019 sonu güzel

Oo çok varmış ya :smiley: Neyse yapacak birşey yok…

Sadece pc için mi yoksa konsola da çıkar mı?

PC’den sonra PS4 ve Xbox One planları yapılır dert değil. Asıl mevzu PC’de başlayacak.

demosu geldi :slight_smile:

Bugün günlerden TCS…

3 Beğeni

hızımı alamayıp kapıyı kırdım :smiley:

Demo herkese açık mı?

hayır değil

1 Beğeni

Videoyu bekliyorum ne zaman atarsin.

Video yarın paylaşılacak. Gamescom ile birlikte bayram hediyesi…

1 Beğeni

Transport Company Simulator an itibariyle gamescom 2018 Aerosoft standında tanıtılıyor. Mehmet Can birkaç fotoğraf gönderdi. :slight_smile:

1 Beğeni