Transport Fever Türkçe Yama

Başarabilmişim o zaman :slight_smile:

1 Beğeni

Mod süper olmuş eline sağlık :+1:t2: fakat maalesef Transport Fever biraz atıl kalmış bir oyun, güncellemelerle çok daha güzel yerlere gelebilir (mesela OpenTTD gibi multiplayer). Geçenlerde bi İstanbul mapi yapmıştım ilerleyen zamanlarda sunacağım önerileriniz varsa söyleyebilirsiniz. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Aslında büyük ölçekli bir İstanbul haritası harika olurdu bu oyun için, düşünsenize adalara gemi seferleri vs. düzenliyorsunuz. Şehirleride İstanbulun semtleri olarak yapabilirsin; Çekmeköy, Üsküdar, Ümraniye gibi.

3 Beğeni

harita editöründe mümkün ama hiç yeltenmedim hatta güncellemeyle benzer haritalar eklenmişti yani olur :slight_smile:

2 Beğeni

Adalar değil de Fatih Beyoğlu Zeytinburnu Beşiktaş ilçelerinde geçiyor map. Yoğun nüfus olduğu için kasma yapıyor düşük sistemli olan oynamasın uyarması benden :joy: :joy:

Edit: Ölçeği küçültürsem Anadoluyu da ekleyebilirim.

1 Beğeni

Acele et sabırsız biriyim ben :smiley:

nerden indiriyoruz

Buradan indirebilirsin.

Hortlattığım için kusura bakmayın. Yama bitti mi durum nedir? çeviri yüzdesi kaç?

Steam’da %80 indirimle 11₺ şuan resmen bedava.

1 Beğeni

Yamanın serbest oynanış kısmı tamamen Türkçe -küçük yerler hariç-. Sadece görevler uzunluğundan dolayı tercüme edilmedi.

%100 beklemiyordum zaten oynatacak kadar varsa yeter. Tşekkürler :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

yıl oldu 2020 hani nerde yama

1 Beğeni

Keşke yamaya devam edilse…

Bitmek bilmeyen çeviri silsilesine yeni bir oyun daha eklenmiş oldu. Oyunun dil dosyalarına baktım da base.mo dosyası paylaşılan dosya gibi değil. Arkadaş galiba geliştirici ekipten çeviriye uygun dosyayı temin etmiş gibi görünüyor res.mo içeriği aynı iken diğeri aynı değil. Arkadaşın bıraktığı yerden devam edilebilir ama orijinal oyuna arkadaşın paylaştığı dosyadan 4 ay sonra güncelleme gelmiş yeni metinler eklendiyse eski dosyanın üstünden devam etmek yeni metinlerin gözükmemesi veya oyunun çökmesi gibi sorunlara yol açar. Umarım arkadaş yarım bıraktığı işi bir gün tamamlar.