Transport Fever 2 [Ana Konu]

İlk defa duyuyorum bunu. Direkt düğmeye basıyorum olması gerektiği gibi hat açılıyor. Yeni versiyonun bugu olabilir oynamadım, ama eski versiyonlarda 40-50 hatta kadar çıktığımı hatırlıyorum.

Unutulan oyunlarda bugün :smiley: Ramazanda yeniden başlamayı düşünüyorum şu oyuna. Var mı senin bildiğin güzel Türkiye haritası ? @Makarnaci

şu anda harita ne durumda ?

Vallaha oyunu bayağıdır oynamadım. Workshopa bi göz at derim yeni modlar gelmiş olabilir. :slight_smile:

baktım da yeni olan türkiye haritası yok :smiley:

Transport Fever 2 67 TL’den 44,89 TL’ye düştü.
Sizlere şiddetle bu oyunu tavsiye ediyorum böylesine güzel oyunu kaçırmayınız. Atölyedeki Modlarda güzeller. Dünya haritasi, Türkiye haritasi, Tır, Otobüs, Araç Modları vs. vs.

Türkçe yama; tf2_Turkce.rar dosyasını indir - download

Konusu; https://park.simulasyonturk.com/t/transport-fever-2-turkce-yama-calismasi

Arkadaşlar merhaba, Bu oyunda para sıfırlama olayı var mı ? Parayı sıfırlayamıyorum oyunda

Atölyeden bir mod indirdim Modun içinde 82 milyar dolar para geldi. Ben bu parayı sıfırlamak istiyorum ama yapamadım bir türlü.

Haritayı sandbox modu ile birlikte aç, oyun yüklenince sol alttan paranı yazarak değiştirebiliyorsun. Paranı değiştirdikten sonra save al, ana menüye geri dön. Load gameden az önceki saveni seç ve mod seçeneklerinden sandbox modunu kapatıp normal oyununa devam edebilirsin.

1 Beğeni

Teşekkürler hocam.

1 Beğeni

Yaz güncellemesi çıktı!

More control over vehicles and lines
More intuitive user interface and better tools
An even more beautiful game world
Better game menu and new settings
More performance and stability
Many other improvements
6 Beğeni

Selamlar, Bu oyun için mod arıyorum var mı tavsiye modlarınız ?

şunları hizlandırmanın bir yolu var mı ya çok yavaşlar yetiştiremiyorum tedarik

hocam oyunda talep arttıkça fabrikalar arz oluşturuyor. resimdeki goods factory seviye 2 olmuş. resimde üretim yazan yerin yüzdesi ve gönderi yazan yeri yüzdesi hedefe ulaşınca fabrika seviye atlayacaktır ve yıllık üretim kapasitesi artacaktır. yinede taşıma zinciri oluştururken araç kapasitesi ve fabrika kapasitesine göre planlama yaparsanız çok araç kullanmaktan daha fazla kar edersiniz.

İlk haritamı an itibariyle yayınladım, deneyen arkadaşlardan görüş/öneri vs. beklerim :slight_smile:

3 Beğeni

özledim oyunu var ya ama işte oynayamıyom

2 Beğeni

Arkadaşlar merhaba oyuna gerçek araziyi 1:1 aktarmayı bilen var mı ? para karşılığında yaptırabilirim.

60 tl olan oyun 200 tl olmuş.

2 Beğeni

Stüdyosunda çalışan Türk geliştirici Nihat Işık anlatıyor. :slight_smile:

2 Beğeni

konsollara da çıktı. pc’ye de deluxe edition güncellemesi geldi.

2 Beğeni