Train Simulator Turkey Studio Trakya Projesi

Durmak yok, çalışmaya devam :slight_smile:

8 Beğeni

Edirne’ye gelmeyeceksen hiç yapma bunları :stuck_out_tongue:

Silivri-Edirne yapmam lazım.

2 Beğeni

İleride insallah oralarida gorecegiz ama Çerkezköy den sonra ufaktan bi İstanbul’a Ispartakuleye gitsek fena olmaz diyorum. :rofl:

2 Beğeni

Hedefimiz tüm trakyayı yapmak :slight_smile: Halkalı - Kapıkule - Uzunköprü - Tekirdağ…

1 Beğeni

tolga hocam discordunuz varsa iletişime geçme şansım var mı

Sunucumuza katılabilirsiniz TRAIN SIMULATOR TURKEY STUDIO

Bu güzel video ile sizleri baş başa bırakıyorum o zaman :slight_smile:
(Hat içindeki senaryolarımızda buna benzer kalitede olacak)

6 Beğeni

Çerkezköy’de manevra yapmış birisi olarak, bildiğin kendimi 2. yolda parçanın alt üstünü yapacak gibi hissettim.

4 Beğeni

Evet abi, parça manevra olarak sinyal bekliyorduk :slight_smile: Elimizde olsa seni de oyuna eklerdik ama bir figüran koyarız temsili :smiley:

3 Beğeni

12704 Halkalı - Uzunköprü Treni İle Tekirdağdan Ömerliye doluma giden yük treninin Sinekli istasyonda buluşması :slight_smile:

8 Beğeni

Bir Uzunköprülü olarak ve birçok kez seyahat ettiğim bu hattı oyunda simulize etmek çok güzel olacak. :+1:

6 Beğeni

Az kaldı… Geliyoruz :slight_smile:

12 Beğeni

Ve 3. etap öncesi son tanıtım yayında ! Trakya V0.3 Çatalca - Çerkezköy 2. Tanıtımı ! (Trailer 2) - YouTube
0

6 Beğeni

Senaryo testleri başladı.

12 Beğeni

:train2::steam_locomotive: SON 2 GÜN !
“Trakya V0.3 Çatalca - Çerkezköy” hattımızın çıkışı 23.12.2022 tarihinde sitemizde gerçekleştirilecektir. Oyun içerisinde hat için özel hazırlanan senaryolarımızı 2. resimde görebilirsiniz :slight_smile: Heyecan dorukta… :slight_smile:

9 Beğeni

🚂🚂 Uzun zamandır beklediğiniz Trakya V0.03 Çerkezköy-Çatalca hattı sonunda çıktı. Hattımızın daha önceki versiyonlarını satın alanlar için bu sürüm ücretsiz bir şekilde mail adreslerine gönderildi. Çalışmamızı yeni satın alanlar için fiyatımız KDV dahil 59 TL’dir. Hattı ilk kez kuracak olanlar için indirilmesi gereken paketler sitede belirtilmiştir. Daha önce V0.2 hattına sahip olanlar “TSTS Assets Pack V1.3” ve “CTC Sinyal Pack” indirmelidir. Bu çalışmamızda emekleri geçen herkese teşekkür ederiz. 🙂 Dikkat: Hattın yeni sürümünü yüklemek isteyenler hata almamak adına lütfen eski hattı silsinler.

👉 https://www.tsturkeystudio.com/trakya-v0-3

10 Beğeni

Herkese tekrardan merhabalar… 🙂

“Trakya V0.3 Çatalca - Çerkezköy” etabımızın tamamlanıp paylaşılmasının ardından sizlere yeni etabımızı tanıtmaya karar verdik.

Öncelikle projemize gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı hepinize çok teşekkür ederiz, desteklerinizin devamı ile çalışmalarımıza tam gaz devam edeceğimizi bilmenizi isteriz. 🙂

Yeni etabımızda bu sefer İstanbul yönüne ilerliyoruz. Çatalca - Ömerli - Ispartakule istasyonları ile 24km daha uzun, toplamda 79km bir manzaraya sahip olacağız. Ayrıca Ömerli istasyonundaki Medlog Yükleme Alanında bol bol manevralar yapabileceksiniz. 🙂

Çalışmalarımıza en hızlı şekilde başladık ve devam ediyoruz…

👉 “Trakya V0.3 Çatalca - Çerkezköy” satın almak için: tsturkeystudio.com

6 Beğeni

Büyükçekmece Civarından Görüntüler…

6 Beğeni

o kadar özenle ilerliyorsunuz ki Tolga abi şaşkınlıkla bakıyorum emeğinize sağlık muhteşem görüntüler! 10/10

1 Beğeni

Yeşilbayır

5 Beğeni