Train Sim World - Screenshots

SimulasyonPark’ta eksikliğini gördüğim için böyle bir konu açmak istedim :slight_smile: Train Simulator oynayanlar ekran görüntülerini paylaşırlarsa çok sevinirim ^^

3 Beğeni

Tabiki senin acman gerekirdi Bir makinist olarak… :smile:

resimleri direk site üstünden yükleyelim bence, adam o kadar sistem yaptı site açtı. @erendpt

2 Beğeni

hizliresim vb. koymayın çıkarmıyor

1 Beğeni

Tamamdır hallettim. TS World 4000 küsürlü bir çözünürlükte çekmiş ve fotoğrafın asıl kalitesi aşırı güzel. Low 1080p’de oynanama rağmen bu şekilde çıkartmış. Screenshot alacaksanız oyun içinden alın. Ets2’ye de böyle bir sistem gelse of of of :smiley:

1 Beğeni

Fotoğrafın orjinali 4096x2160 … İsteyene direk tam çözünürlükte halde atabilirim :slight_smile: 20mb’cık birşey ahahaha :smiley:
Seviyorum bu oyunu ya <3

2 Beğeni

24 saati de devirdiğimize göre ^^ .

3 Beğeni

Great Western Express…

4 Beğeni

Işığın yanmasını bekliyoruz… :slight_smile:
(Fotoğrafta ufak bir oynama mevcut )

2 Beğeni

GWE … Train Simulator <3

4 Beğeni

2 Beğeni

AmTrak kullanıyoruz… :slight_smile: New York…

4 Beğeni

SD40-2 YN2

2 Beğeni

2 Beğeni

Sayın @TheMumja bey : Oyun ayarlarından ekran görüntüsü ayarını high’a alıp lütfen CTRL + F12 ile ss alır mısınız? Tşk :slight_smile:
Bu arada gölgeleri az bişi aç. FPS’ye fazla yük bindirmez :slight_smile: Benzer sistemleri kullanmamıza rağmen kalite farkı net.

1 Beğeni

Ctrl+F12 ile alıyorum da zaten o kalite ayarlarını yapayım, tşk.

2 Beğeni

Hah şöyle ya <3 Bu olmuş

K A L K M I Y O R . . .

4 Beğeni

11 saatlik senaryo. 4.5 saat oynadım sonra yattım uyudum. İmkansız. İsteyene senaryoyu gönderebilirim.

2 Beğeni