Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

Allah Razı Olsun Yoksa Kafayı Yiyecektim

Oyuna yeniden 1.8 GB’lık güncelleme gelmiş changelog yok ortada.
Optimizasyon aynı, heralde bug’lar düzeltiliyor.

1 Beğeni

Arkadaşlar tamirhanesine işçi alabilen varmı alan varsa eğer şuanda kaçıncı seviyedesiniz ben şuanda 3’üncü seviyedeyim alamadım aracı tamir ettiremiyorum bu yüzden yedek şöför var olmasına rağmen tamirhanede çalıştıracak işçiniz yok diyor

İşçi almadım ancak parçaları sipariş verip şehir merkezinde yer alan tamirhanede tamir ettirebilirsiniz.

oyuna 2 gb lik güncelleme geldi genellikle hata düzeltmeleri vs vs iyileştirme gibi bişey yine yok

1 Beğeni

Klayve ile oynanıyor mu ? almaya değer mi direksiyon konsol yok bende yani

Daha değerli yapımlara yatırım yapabilirsin,ama otobüs diye tutturuyorsan deneyebilirsin.
Klavye ile bir yere kadar …

O yüzden diyorum işte

Abimm tourist bus simulator için çekilişini heyecanla bekliyoruz😇en son 6 key var demişsin sanki. Acaba yılbaşı çekilişi mi olsa😇

1 Beğeni

Oyun gorsel olarak ve kullanim olarak mukemmel. fakat optimizasyon sorunu yuzunden fps degeri surekli geziyor ve yeri geliyor 30-40 lardan 3-5 lere kadar dusuyor. sonra tekrar devam ediyor. olcekleme en buyuk etken bunda yoksa oyun oynaniyor yani. birde direksiyonun yoksa oyunu alma cunku direksiyon olmadan o dar sokaklarda gidemezsin.

1 Beğeni

Oyundan atma sorunu yaşamaya başladım fatal error diyor sorunun çözümü için yardımcı olabilecek varmı

Ekran kartım 1050 ti oynatırmı bu oyunu :thinking:

Fernbus oynadıysanız hemen hemen aynı özellikleri istiyor.

Yok hiç oynamadım

bilgisayar donanim bilgisini yazarsaniz daha net bir cevap verilebilir

İşlemci AMD fx 8370 ekran kartı 1050 ti 8 ram 1080p de oynuyorum

oyunda optimizasyon sorunu bazi noktalarda ciddi sekilde var. o sistemle bunu cok fazla hissedersin.

1 Beğeni

Anladım sağol

Beyler/hanımlar
Tourist Bus Simulator güzel özelliklerle dolu ancak stüdyonun tarzı nedeniyle hak ettiği duruma gelemedi. Fernbus da öyle gül gibi oyuna yazık edildi. Ve onların da pek umrunda olduğunu sanmıyorum 15 kişiye ulaşmış çalışan sayısı ama ne gördük? 3-4 kişinin yaptığı oyun gibi duruyor hala :frowning:
Denemek için satın almak zorundasınız başka çare yok korsana düştü mü bilmiyorum ha düştü eski sürümdür yenisinde güncelleme vardır merak ediyorsunuzdur hiç öyle değil. En temel altyapıda sıkıntı varsa güncelleme zaten zor çözüyor. En son canlı yayın yaptım ondan sonra hiç girmedim oysa ki denemeye değer bir sürü şey vardı. Odaklanınca oynuyorsunuz la özellik var özellik :smiley:
Stüdyo tatil sonrası tekrar iş başı yapacak neler olur göreceğiz.

5 Beğeni