Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

oyun komple tırt bence oynanmıyor direkt.

1 Beğeni

Oyuna tirt demek sacmaligin daniskasidir. oynayamiyorsan kendi sistemini gozden gecir. oyun gorsel olarak ve sagladigi imkanlar acisindan ( ayni anda birden fazla oyun kumandasindan tus atama ozelligi) gercekten basarili.

1 Beğeni

VDL otobüsleri 25 Nisan’da her iki oyun için de çıkacak. Bir tane aldığınızda iki oyunda geçerli olacak.

1 Beğeni

VDL otobüsleri :slight_smile:

https://www.simulasyonturk.com/vdl-futura-fhd2-otobusleri-fernbus-ve-tourist-bus-simulatora-ekleniyor/

yav görsel açıdan sabaha kadar güzellik sağlasa nolur? gtx 1070 ile adam gibi oynayamadıktan sonra.

yav !!! :thinking:
yazdigim mesajda dedigim gibi sistemden kaynaklanan sorunlar yuzunden oynayamiyorsun ve bunu oyunun durumuna yansitiyorsun. RX 460 ile 4K da oynuyorum, ama bu sadece ekran kartinin basarisi degil sistemin geneli iyi.

Yav oyun güzel sistemin de geleni gideni :joy: güzel olursa vakit geçirmeni sağlar reyisin dediği gibi. Ama tabi herkes aynı zevki alamayabilir.

Yukarıdaki yorumlara ilaveten Fernbus için bir kaç bi şey yazmak isterim.Tourist Bus’u açıkçası firmaya olan kızgınlığımdan dolayı almak istemedim.Tourist Bus daha güzel özellikler sağlıyor,ancak bu firma özellikle bu optimizasyon olayını halledemicek gibi gözüküyor.2 yılı geçti çözemedi,herhalde daha da çözemiyecek.Euro Truck Simulatör için SCS 'ye kızıyoruz belki ama asıl Fernbus’te bir olay yok.Kariyer diyor ama nasıl bir kariyer mantığı,çok anlamsız.Oturmamış bir sistem.Bu konuda SCS gibi başlasa daha güzel olurdu.En azından ufak çaplı güzel bir hikaye olabilirdi.Flixbus firması seni şöfor olarak bünyesine alsa,verdiği rotalarda çalışsan.Mesela Hamburg’tan Berlin’e gittin,bir dahaki seferin Berlin’den başka bir noktaya olmalı.Kısacası sana bir araç verecek ve sadece o araçla bizim büyük firmalarımızda uygulanan sistem gibi tur mantığı şeklinde çalışacak.Daha sonra ileride bir araç sahibi olarak sen Flixbus’e aracını verecek veya araç çalıştıracaksın.Biraz yönetim olayı da olacak.Fernbus başlığında paylaşmıştım,gerçekçi olması adına mesela bu tur olayını kendim yapmıştım.Ona göre sefer yapıyordum.En azından biraz daha gerçekçi ve mantıklı oluyor.Oynanabilirliği artıyor.Otobüssever ve hayatını otobüse adamış bir insan için kötü bile olsa böyle bir oyunun olması mutluluk verici tabiki.Fernbus’ten ziyade Tourist Bus daha güzel şeyler vaadediyor gördüğüm kadarıyla ama dediğim gibi oyuna fahiş fiyat isteyen bir firma,çıkardığı otobüsüde geçtim ufacık bir şeye bile para isteyen bir firmaya,an itibariyle daha fazla bir kazanç sağlamak istemiyorum.Daha güzel ve olumlu şeylerle gelirlerse tabikide neden olmasın :wink:

2 Beğeni

evet fiyat konusunda cok haklisin. yani oyun nekadar iyi olsada toplam oynama suren verdigin parayi karsilayacakmi, bu oyunu oynuyorum direksiyon seti ve ekstra butonlar sayesinde daha gercekci oldugu icin. optimizasyon tam anlamiyla duzelmedi ve dedigin gibi duzelmezde . bu oyunu sadece direksiyon seti olanlara oneriyorum, oda dar sokaklarda gercektende cok keyif veriyor.

4 Beğeni

Tourist Bus için VDL Futura FHD2 otobüsü az önce geldi. 1.3 güncellemesi de tamamlanmıştı yeni ışıklandırma sistemi ve hava durumları ile oyunun kalitesi artmış. Dün gece girip biraz oynamıştım yağmurda, siste, sabahları falan çok güzel duruyor. Böyle bir potansiyel çok daha iyi değerlendirilirdi :frowning: offff offf off offff

2 Beğeni
1 Beğeni

Mükemmel görünüyor.

İndirip bir sans daha vermeye korkuyorum. :expressionless:

Güncellemeden sonra esc ye basmayın :smile: Sesler gidiyor bende oyunu durdurunca ve tekrar başlatmam gerekiyor galiba ufak bi sorun olmuş düzelir umarım.

1 Beğeni

Ayna ayarlarını kapamadığınız sürece optimizasyon vs. beklemeyin.

oyunda 2 tane otobus varken digerlerinin dlc ile gelmesi ve ucuk fiyata cikmasi ki oyunda optimizasyon sorunu varken birde bunu cikartmalari cok komik olmus. direksiyon setiniz yoksa bu oyunu ALMAYIN DEGMEZ. sisteminiz iyi degilse ALMAYIN.

2 Beğeni

Oyun düşündüğümden de kötüymüş optimizasyon anlamında 1080 performansı bile 60 fps araç dışı , araç içinde 40 bazı yerlerde 30’a bile düştüğü oluyor ve o araç fiyatlarının ne denli bu kadar pahalı olması sorgulanması gereken asıl konu aslında

2 Beğeni

arkqdaşlar güncelleme sonrası tıklama sorunu yaşıyorum hiç birşeye tıklamıyorum oyun içinde sildim tekrar yükledim bir kaç kez ama nafile steam üzerinden orjinal oyun sistem gayet iyi gaming sistemi ama çözmedim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

şu fernbus ve tourist bus hakkında grafikte çektiğim bi sıkıntı var yardımcı olurmusun lütfen i7 2.nesil işlemcim var 1050ti gforce nvidia ekran kartım var 8gb soğutuculu ram var butun ayarlarım oyun ıcı ultra da oynuyorum ama ne yazık kı görüntü hala bozuk gelıyo bana yollar böyle kırçıllı kırçıllı gözüküyor net değil yanı nasıl çözücem bilgisi olan var mı acaba