The Crew 2 [Ana Konu]

:smiley: PS i pek takip etmedigim icin bilmiyordum 2019 da PS çikarsa ekran karti piyasasida buyuyecektir diye dusunuyorum.PC ci olarak benim icin iyi olur.ama su Ekran kartlari bitcoin madenciliginden dolayi temin edilemediginden stokta olan ekran kartlari fiyati cok artti gtx 1080ti asus versiyon 2500 tldi ucuzlar dedim 5500 oldu bu nedir piyasa miyasa yok bam bam bam

Boyle giderse zaten ekran karti alacagima konsol alirim islemci yerine oyun alirim felan bana yeter

1 Beğeni

The Crew 2 kapalı beta geldi. Eposta adreslerinizi kontrol edin. NDA var. resim görüntü paylaşmak yasak

14-19 mart arası sürecek buraya aktarırım nasıl olduğunu :smiley:

1 Beğeni

F1 aracı sandım soldakini PogChamp

hadi hayırlı olsun

İlk izlenimler
Öncelikle kapalı beta olduğu için grafikleri kasten düşürmüşler. Böyle olunca çeşitli optimizasyon çözümlerini denediklerini görüyorum özellikle haritanın yüklenmesi vs. 60 fps sıkıntısız ultarada oynadım ama tabi nihai grafikler değil.
Haritası yüzünden bekliyorduk ama araç sürüşü, hissiyatında gelişmesi gerekiyordu.
Oyunda şu an araç ağırlığını hissediyorsunuz yavan değil. Kontrol gayet yeterli böyle türdeki bir oyun için NFS Payback gibi rezil bir sürüşe sahip değil.
Oyun yarış takımları etrafında kurulmuş bütün hikaye böyle işleyecek.
Kara dışında denizde farklı teknelerle yarışlar mümkün. Havada gösteri uçakları kullanıyoruz.
Motosiklet yarışları var.
Normalde simülatörlerde gördüğümüz pist yarışları var. Ve simülatörde herkes uğraşmak istemez burada takılabilir.

Forza’dan, TDU’dan esintiler var. Oyun beklemeye değermiş. Şu an kapalı betada bütün harita açık. Tam da böyle en karışık zamanda başladı.

Ön sipariş vereceğim. Ama çıkış tarihi açıklandıktan sonra :slight_smile:

Multiplayer bir şekilde Kuzey Amerika’da dolaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. İlk oyunda çok zevkli oluyordu ama çok oynayamadım. Pişmanım :smiley:

Zaten çıkışta burada bir takımımız olur bir araya gelir oynarız. Umarım bu sefer aynı oturumda 5ten fazla adam olur yoksa yazık!!! 10 kişi 15 kişi buluşmamız lazım tıpkı Forza’da olduğu gibi :slight_smile:
Tamam zaten bu kadar adamı bir araya getirmek zor normal biri için ama güzel oluyor. Eski forumda TC Team ile çok uğraşmıştık :smiley: deli oldu herkes o gece bir araya gelmek için çok zevkliydi.

Yeni model araçlar da var örnek olarak Mercedes’in yeni pickup aracını kullandım.

Gerçek Amerikan şehirleri ve yolları olunca olay çok farklı bir boyuta taşınıyor. Düşün işte hepimiz ATS’de eyaletleri bekliyoruz burada hepsi birebir var.
Acaba diyorum bu adamlar ilk oyunda motosiklet eklediler dev araçlar eklediler vs. :smiley:
Yeni oyunda TIR eklenir mi acaba? :smiley: Ne yaparız? bilemem… belki kamyon yarışları efsane olmaz mı? :smiley:

1 Beğeni

hasan oldumu şimdi bu iştagımızı kabarttın :slight_smile:

Kapalı betaya başvurmadın mı? :smiley: Başvur yapmadıysan daha yenileri olacak açık betası vs.

1 Beğeni

The Crew 2, The Crew 2 Deluxe Edition ve The Crew 2 Gold Edition arasındaki fark nedir?

özel araba kaplamarı ve ekstra araclar. cıkışa dogru icerik belli olur zaten.

Harley Davidson motorumla Las Vegas’tan Sacramento’ya kadar bir yarış yaptım. İnanılmaz keyifliydi dağları tırmanmak tekrar inmek virajlı yollar nehir kenarları ormanlar…
Özellikle motorsiklet kullanışı çok güzel gezer dururuz herhalde çıkınca koca Amerika’yı…

Uçak olayı malum gösteri amaçlı olunca 50 mil gitmek vs. :smiley: biraz saçma oluyor.

Ubisoft son dönemde çıkardığı oyunlarla iyi gidiyor. Bu ay Far Cry 5 ile millet coşacak. Haftaya alıp almayacağıma karar vereceğim ama bir yandan da Sea of Thieves var… FC5i sırf açık dünyası için istiyorum yoksa Hristiyan tarikatının … tüm tarikatların olduğu gibi…

kacak yayın acsan kötümü olur :grinning: yada g63 varmı? range rover vogue varmı? aventador roaster varmı?

sıralamaya evet evet hayır hayır diye cevap fena olmaz.

far cry5 düşünme sürecinde olman hata. oyun pek basına yansıtılmasada bilen hemen baglatıyı kuruyor, Jim Jones vakasını google’de araştır. (12 yaşında olayı duyunca başladım kitap-belgesel-araştırmalarına)

biliyorum ama hatta severim bu tarikatlarla ilgili filmleri de vakit harcamayıp parça parça bitirmeye çalışıcam şu an mafia3te olduğu gibi bırakabilirim kaç gün oldu girmiyorum hikaye yarım kaldı alırım büyük ihtimal ama sanmıyorum elimde işleri bitireyim

Ben dört gözle FarCry 5’i bekliyorum. Bütçeyi bile ona göre ayırdım. Ya SSD alacağım ya FC5 :grinning:

@HasanOfke abi almaya değer mi sence? Ona göre gold edition’u alıcam da.

29haziranda cikiyor
Kapali beta dalgasina mutlaka katilin beraber gireriz…

3 Beğeni

Abi kapalı betaya nasıl katılabiliriz?

ubisoft hesabınla girerek veya yeni hesap oluşturup

buraya

şuanki arac listesi
phorche 911 gt3 rs
proto alpha mark 2 (f1 vari arac)
mazda rx7 (liberty walk body kilti)
audi tt rs
maserati granturismo s
mercedes c63 (alman touring yarış arabası)
chevrolet camaro rs
ford 150 raptor yarış kamyoneti

veeeeeeee :joy:

ilk oyundaki gibi adım başı para diyecek gibi. ilk crew oynanıp tüm aksiyonları yapınca birşeyler vericekmiş

katıldım dün mail beklıyorum inşallah beta süresi sona ermeden mail gelir.

Vize haftası is coming …