The Crew 2 [Ana Konu]

otomatik güncelleyecek zaten :smiley:

Bende güncellememişti :smiley:

Bugünden itibaren The Crew 2 Open Beta Başlamıştır.25 Haziran Saat 11 e kadar

Boyutu 24.4 GB

Aynaları yine açmamışlar Bu sefer AUDI TT aldım. Mustang sarmıyor. Sürüş çok farklı oldu.
Arkaya baktığımızda koltuk açısından görmek iyi olmuş.

The Crew 2 açık beta izlenimleri;
12 yeni aktivite eklenmiş. Yine sıfırdan başlatıyor.
Kapalı Alpha ve Beta’ya katıldığım için en çok şikayetçi olduğum konu çevrede bitki örtüsü, model gibi şeylerin grafik kalitesinin düşük olmasıydı bu hala devam ediyor. Çevreyi çok basit düşük kalitede yapmışlar işlerken daha kolay olması için mi? Öyle sanıyorum ama rahatsız edici YouTube’da aaa grafikler çok güzel çok gerçkçi diyen embesilleri görebilirsiniz onlara aldanmayın. Ultra ayarda oynuyorum kör değilim.
Aynalar hala çalışmıyor tam sürümde neyi bekliyorlar acaba?
Geriye kalan her şey daha önce yazdığımız gibi oyun güzel ama daha iyisini bekliyordum. Forza Horizon 4 kadar heyecalandırmıyor ve onun da kadar sabırsızlandırmıyor.
Satın alma ihtimalim %30
Canım oynamak istiyor ve motosiklet, uçak, tekne veya arazi araçlarıyla oynamak gerçekten çok iyi ama bilemiyorum. İlk oyunu da fiyat yüzünden almamıştım sonra Forza Horizon 3’ü Microsoft göndermeden önce aldığımda o kadar parayı komple The Crew araçlarına yatıarabilirdin demişlerdi ama ikisi çok farklı!
Eğer betaları oynamayıp satın alsaydım pişman olacaktım buna adım gibi eminim.
Yine NFS Payback’den iyi duruyor.

Bunlara rağmen optimize konusunda da ilk oyunu üzerine çok az şey konulmuş. Bir GTA V’e bakıyorum bir de Crew 2’ye, “optimize olarak” GTA V’in tırnağı olamaz.

Beta’yı oynadım. Şimdi küfür edicem ayıp olacak ama G29 var bende bir türlü ayarlayamadım. Resmi listede var g29 destekleniyor gözüküyor. Oyun’da ayarlanmıyor ama tam bir ubisoft hareketi

Bende şimdi katılcam açık betaya. Bilgisayarda istediğim gibi çalıştırırsa alabilirim.

İstediğimi Başardım Sonunda Dünya 6.sıyım

Hafta Sonu ücretsiz oynayabilirsiniz .

2 Beğeni

https://www.epicgames.com/store/tr/product/the-crew-2/deluxe-edition

Epic Games’te büyük indirim…
Oyun’un Pc sürümü Ocak 1’e kadar 359 yerine 89 TL
60 TL lik ayrıca indirim kuponu ile 29 TL’ye alıyorsunuz
60 TL lik kupon 1 Mayıs’a kadar herkes için geçerli
ama oyunu almak için 1 ocak’a kadar fırsat var.

Oyunu satın aldıktan sınra uplay(UbiSoft) programını sitesinden de indirin.

1 Beğeni

Gold Edition 21 lira. Kuponu kullandıktan sonra. 1 yılda çok şey değişmiş (:

1 Beğeni

Herkese merhaba,bu oyunu almayı düşünüyorum sizce almaya değer mi.Haritasının büyük ve güzel olduğunu duydum ancak benim için sürüş zevki önemli sizce alınmaya değer mi? Haritası güzel olsun fizikleri çok sırıtmasın ama Assetto gibi aşırı gerçekçi ve zor olmasın.Normalde tercihimi Forza’dan yana kullanacaktım ancak steamde olmaması,pahalı olması ve işletim sistemimin windows 7 olması dolayısıyla (oyun windows 10a özel maalesef) kendisinden vazgeçtim ve bu oyuna yöneldim.Düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

@AliThePro78
*Fizikler için Forza ve Assetto’dan sonra şöyle bi yorum yapabilirim; Motor süreceksen evet zevk veriyor, (Ride) kadar olmasa da oyundan soğutacak seviyede değil.

*Araç fizikleri benim için bariz kötü 300-400 ile viraj dönüyorsun araba gram yoldan çıkmıyor, tam mobil oyun tarzında araç sana yolda gittiğini hissetirmiyor…

*Harita bariz büyük kurallara uyarak vs San Francisco’dan New York’a 1.5 saate yakın sürede gitmiştim.

*İmkan olsa da keşke Forza alabilsen. Her oyunun kendine göre artı eksileri var, Fizik önemli değil harita olsun, sesler güzel olsun saatlerce gezeyim tozayım dersen alınabilir.

1 Beğeni

sadece indirimde alınır… harita büyük gazlayacak yol çok ama işte araçlar biraz işi bozuyor araçların ne olduğunu anlaman için o performans parcalarını takmadan sürmen lazım yoksa takınca hepsi aynı gibi oluyor street carlar 400 draglar 650 700 hypercarlar 450 500 falan gibi hızlara çıkıyor parçaları cıkarınca ne oldukları ortaya cıkıyor. sürüş hissiyatı zayıf dedikleri gibi arcede tarzı diyelim birazcık sim ayağı varsa belki. para kasması zaman alır aksama kadar haritayı gezeyim desen para kasamazsın. sürekli yarış yapsan sıkılırsın… dış modifiye aşırıya kaçmadan yeterli parça var. araç sayısı yeterli gelebilir gözlerin aradıkları da olabilir illa ki…
forza ile karşılaştıracak olursak araç sayısı yarısı kadar yok bile 385 civarı araç olmasına rağmen drift street rally icin aynı aracın farklı yapılandırmaları bu sayının icinde.
harita olarak forzayı katlar söylemeye gerek yok. gazlamak için yol çok.
farklı clasmanda araç türleri ve çesitleri var söylememe gerek yok. motorsikletler en güzel tarafı tabi ki.
araç detayları forza kadar değilsede idare eder.

para kasma işi forza kadar kolay değil çark vb hediye türü yok uğraştırıyor… 440 saat civarı oynadım daha belki araçların yarısı alınacak duruyordur

ve son olarak en saçma salak tarafıda yolda giderken bir anda önüne çıkan araçlar bazen de birden kaybolan bu yüzden sürüşlerde kaza yapma yüzdende baya artıyor.

1 Beğeni

Öncelikle cevap verdiğiniz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkürler.
Oyunu zaten aynı zamanda haritada serbest bir şekilde gezmek için alacaktım ve haritanın çok güzel olduğunu duyunca sevindim.Varsın sürüş hissiyatı biraz kötü olsun.Galiba oyunu alacağım :slight_smile:

1 Beğeni

Son olarak Mevsim olayı biraz garip kış birden gelir yol görünmez hale gelir orası can sıkabilir biraz.
gece araç aydınlatmaları bazen yetersiz kalabilir.
Ama freedrive bulduklarınla kafana göre gazlayabilirsin
çoklu oyuncularla farklı türlerde yarış eventleri yapabilirsin oyuncu sayısı halen fazlasıyla var Mp yarışları eğlenceli oluyor özellikle araç parçalama olayı türü.
.
Son olarak sürekli internetin olması lazım cevrimdışı oynayamıyorsun

1 Beğeni

Mevsim olayının olması bence güzel karda araba sürerim aniden değişse de pek sorun olmaz bana onlinesinin de dolu olması güzel ama hep internet bağlantısı olma işi biraz kötü olmuş benim için arada internetime ping girebiliyor ancak çok etkileyeceğini sanmam olmassa mobil veriye bağlayıp vs bir şekilde hallederim gerisi zaten ufak detaylar tekrardan teşekkürler.