Texas DLC - American Truck Simulator [Ana Konu]

image
Texas Steam sayfasi yenilendi

8 Beğeni
9 Beğeni
8 Beğeni

hayalet ekrana tabela okuma özelliği gelmiş sanırım, aralık gibi çıkar texas herhalde

2 Beğeni

özellik videonun hangi kısmında, göremediğim için sordum

Muhtemelen 57x ve Cascadia’ya 1.46 ile gelen gösterge güncellemesinden bahsediyor ben onu anladım.

Gösterge panelinde yoldaki hız sınırı gözüküyor ya ondan bahsediyordur. Daha çok detayların gelmesi dileğiyle :smiley:

8 Beğeni

evet hocam bahsettiğim özellik o ve hakikaten olması gereken kullanışlı, gerçekçiliği artıran minik detaylardan biri olmuş :smiley:

2 Beğeni

Videonun 2.07 ila 2.20 arasına dikkatlice bakabilirsin 30 limit 40 oluyor. SCS Bize böyle detaylarla gel işte

2.07-2.20 / 3.30-3.35

Yalnız şuan aklıma geldi inşallah SCS bize 10.yılı şerefine “Göstergelere Tabela okuma şeysi getirdik” diye söylemez.:rofl:

3 Beğeni

1.46 yayınlanınca, tüm tırlara Bilgi-Eğlence/GPS ekranı, haritadan ayrılmıştı. Sadece Cascadia ve 57X için özel bir sürüm geldi. (Özel olmasının sebebi Daimler olabilir. SCS Software's blog: Canadian Trip Wrap Up)

Başarımlar da eklenmiş…

2 Beğeni

yeni profil açarken başlangıç şehrini seçme aşamasında canııımm Teksas’da görünüyor :slight_smile: ah keşke diyor yüreğim :slight_smile: 40ı geçtim scs kalp var bende :slight_smile:

5 Beğeni

Oyuncuların oluşturduğu bloglar sonrası Texas’a en yakın tahmini harita.

7 Beğeni
6 Beğeni

:rocket: gibi bir yer olmuş

2 Beğeni
3 Beğeni

Ferrariden daha iyi ha?

2 Beğeni

güzel yollar, ama sadece yollar işte… :smiley:

7 Beğeni

Route 66, en sevdiğim otoyollardan birisidir.

4 Beğeni

Bu paylaşılmış :roll_eyes:şu YouTube kanalı AP 101

3 Beğeni
6 Beğeni