Texas DLC - American Truck Simulator [Ana Konu]

Harita bütünlüğü olurdu öyle olursa ve iyi olurdu.Texas ve Montana dan sonra midwest gibi bir dlc bekliyorum yoksa ayıp ederler.

Texas’ın gelmesi ATS için mihenk taşı olacaktır.Şu anda Wyoming’in yüzde 90’ı bitmiştir.Ekip Texas ile uğraşıyor kanımca.Houston ve Dallas en çok beklediğim şehirler. Yine ETS2’yi bir kez daha bu dlc ile tokat manyağı yapacaktır. Kitlenin yüzde 20’si bi kaç sene içinde ATS’ye kayıcak…

1 Beğeni

County District Court
Amarillo’dan paylaşılmış :camera_flash:

https://maps.app.goo.gl/grAzr6xAqn42YtY86

1 Beğeni

Tahmin ettiğim gibi adı belli olmayan şey buymuş
https://steamdb.info/app/1465750/

Texas gerçekten dev gibi bir eyalet, merakla bekliyorum

Paylaşılmamıştı.

1 Beğeni

American Truck Simulator - Texas DLC’si duyuruldu ancak bu yıl çıkamıyor!

6 Beğeni

ats’de ets’ye döndü millet ats’de 2 harita tam yerinde oluyordu zaten ufaklardı 2’si 1 harita anca ediyordu şimdi texas büyük diye bu senede 1 harita çıkacaksa ayıp ediyorlar nisanda iberia cıkacak haziran gibide wyoming ondan sonra 8 ay texas bekleyeceğiz keza russia’da öyle seneye bu zamanlar çıkacaklar tahminimce bu sene iki oyunada harita dışındaki tır,güzel yenilikler gelmezse topluluk kızmaya başlar gibi zaten iberia’yı çok uzattılar geçen sene ets’ye bir şey gelmedi zaten canı sıkkın milletin bir an önce güzel şeyler getirip toplulukla arasındaki mesafeyi kapatmalı yoksa her geçen gün açılıyor

2 Beğeni

Iberia’ya Road To The Black Sea’den sonra başladıkları için, sonradan bunun büyük olduğunu anladıkları için ve virüsün de etkisiyle takvim geriye kaydı. Texas için bu yıl çıkmayacak demiyorlar, en azından yapımına yaklaşık 1.5 buçuk yıl gibi bir süre başladıkları için tahminimce sene sonuna yetişebilir ama home office çalışmayı ve virüsünde etkisi unutmamak lazım.

1 Beğeni

Iberia, Aralık 2019’da duyuruldu ve Nisan 2021’de çıkacak. 16 ay sürmüş olacak yani. İkisinin büyüklükleri yakın olduğu için en az 1 yıl da bu sürecek. Texas’ın bu sene sonunda çıkma ihtimali %1 falan.

2022 nin 2. çeyreği çıkar tahminim.

Sanırım Texas’ta böyle bir yol varmış. Ne dersiniz Oyunada eklerler mi ? :grinning_face_with_smiling_eyes:

6 Beğeni

google maps adresini atarsan bakarız :smiley: ama sanırım böylesini ekleyemeseler de var olanlardan daha geniş bir şekilde aktarabilirler

bilemeyiz :smiley:

bu yol bi texas’ta oluyor bir çin’de :smiley:
hep değişiyor bu yolun konumu ne hikmetse :smiley:

feci trollendik dikkatli bakmamıştım :smiley: dürümü gömmeye çalışyodum

4 Beğeni

asfbnfsdangjhfasdghjkasfhjgghjfdasghjasfhgjfasdhgj

@doksanbpm gerçek konumu burasıymış kanka :smiley:

2 Beğeni

neyse ki daha fazla bilgi yayılmadan önüne geçtik hajkslkfaslkdnaslkdasnl

1 Beğeni

yani muhtemelen görüntüyü şoplamışlar yoksa bu kadar şeritli yol olması pek mümkün gelmiyor bana şahsen :smiley:

:cowboy_hat_face: :cow2: :pig: :racehorse:

12 Beğeni

Bu DLC inşallah 2022’ye sarkmaz ki sarkacağını da düşünmüyorum.

4 Beğeni