Texas DLC - American Truck Simulator [Ana Konu]

Hartia kalitesi artmış bu iyi bir haber optimizasyon konusunda artış oldu bende 85 ile 100 fps arası oynuyorum sorunsuz 2k çözünürlük %400 ölçekte ultrada 80 mod ile gayet güzel deneyim oldu Texas aslında biraz da 57 x oynatıyor kısaca başarılı bir dlc olmuş ilk defa sorun bulamadım inşallah böyle devam eder scs.

5 Beğeni

Route 66 tam olarak nerede gösterme yada tarif etme şansınız varmı? Videolarda falan yerini tam saptayanadim gizli yol olarak oyundaymiş sanırım

Amarillo taraflarında

1 Beğeni

Hareket edememe hatası ciddi gibi duruyor. @HasanOfke 'nin aldığı hatanın aynısı. :point_down:

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=315658

Ben texas tarafında fps düşüşü yaşadım var mı benim gibi sorun yaşayan. Normal haritada son ayarlarda ort 120 fps falan alıyorken texasa geçince 80’e düşüyor.(Küfür etmeyin onu bulamayanda var diye pc yeni topladım o yüzden canavar gibi olması gerek :slight_smile: )

açıkçası ben 2 haftadır girmiyorum son yayından beri :smiley:

3 Beğeni

bu nasıl optimizasyondur arkadaş?

1 Beğeni

Wyoming - montana - texas toplam da 3 harita dlc si ve birde Lode King & Prestige Trailers dlc si almadım. boya paketlerini zaten almıyorum benim için :latin_cross:

Merhaba arkadaşlar Texas’ta gizli bir pist buldum öylesine yapılmamıştır herhalde burası umarım bir işe yarar

Özet

6 Beğeni

Şu TEXAS DLC sini beğenmeyen bir ben varım sanırım. Benim en çok hoşuma giden DLC Colorado DLC siydi.

Sürekli rampa tırmanmalı tırı zorlamalı dağların arasında gezmek benim daha çok hoşuma gidiyor. Düz,Otoban Aksiyon Macera Manzara olmayan yollarda benim uykum geliyor

2 Beğeni

Başta bende pek beğenmedim ama sonradan fikrim değişti. Dallasta gökdelenleri iyi tasarlamışlar mesela. Gece geçince yanlarından büyük bir alandaymış hissi verdi bana. Adamlar coğrafya ne ise ona göre yapıyorlar. Teksas ise tam olması gerektiği gibi olmuş. Montana ve Wyoming in bazı yolları tek düze onları eleştirebilirim mesela. Bu oyunda tek eksik şu anlık Nevada. Yenileme gerekiyor.

3 Beğeni

para basan dlcye yürüyen uçak bile eklenir

7 Beğeni