Texas DLC - American Truck Simulator [Ana Konu]

5 Beğeni

Texas çok iyi olmuş . Bence en iyi ats harita dlcsi. Devamlı ats oynayan biri olsaydım kesin alırdım.

2 Beğeni

10 gün içinde 1.46 çıkıyor o zaman.

1 Beğeni

Daha da erken çıkabilir çünkü etkinlik 14’ünde bitiyor ve bu etkinlikten önce betanın biteceği kesin.

1 Beğeni

pazartesi ve salı günü çıkma ihtimali baya yüksek. Çünkü 1.46 açık betada olupta etkinliği yapamayanlar için etkinliği yapsınlar diye 6-7 gün müddet verebilirler.

1 Beğeni

Texas çok büyük yaa, tamamını keşfedene kadar bu bizim ağzımıza…Neyse bu harita türünün tek örneği olacak. 7 - 11 Kasım arası hem beta hem etkinlik biter, hangisinin önce biteceği kimin umrunda…

3 Beğeni

En iyi dlc trailer bu. Muazzam olmuş bence

2 Beğeni

Adam 15 Kasım dedi. DLC 15 Kasımda çıkıyor.
Arkadaşlar @HasanOfke ermişlere karıştı galiba.
:smile:

ana haritadan texasa gitmek için sadece new mexico dlcsi lazım demi

Aynen öyle

1 Beğeni

Canlı yayına SCS gömücüleri çıkartıcam.

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-texas-dlcsi-15-kasimda-cikiyor-tanitim-videosu/

https://www.instagram.com/p/CklSNxkNd_A/

7 Beğeni

ben çoktan gömdüm hahahahahahaha

2 Beğeni

Teksas’ı şimdi verdiler. Yarın video ve yayın olur. En azından bu mevzuyu hafta sonu bitirmiş olalım. :slight_smile: Şimdi girip bir bakacağım.

6 Beğeni

Canlı yayını erkenden açıp gösterebiliriz. Video ile urağşmak anlamsız olacak zaten eskisi gibi sırasıyla oynayalım, keşfedelim heyecanı yok. En azından yayında gidilmesi gereken yerlere bakabiliriz.

16:00 uygun gibi başlamak için

13 Beğeni

Dün akşam yayında görülmesi gereken yerleri gördük. Yol bağlantıları, kavşaklar, şehir manzaraları, endüstri şirket gibi yerler çok gerçekçi hissettirdi. Özellikle şehirlerden çıkış, yaklaşma gibi otoyollardaki o his izlediğiniz gerçek videolardaki gibi diyebilirim.
Çok büyük bir yer çok büyük ve geniş otoyollara sahip şimdiye kadar çıkan haritalar hep tek şeritli veya kanyonlar, dağlar, vadiler, kırsal kesimde geçen eyaletlerdi. Bu sefer en yoğun nüfusa sahip bir eyalete gidiyoruz.
Yeni challenge dedikleri pek çok teknik gelişmeyi oynarken görüyorsunuz ama maalesef bu kdar emeğin ben de daha çok değerlenmesi için iyi bir grafik ve o dünyada artık bir şeyler yapabilmeyi istiyorum. Böyle bir harita hiçbir yerde yok. Tüm haritaya baktığınızda inanılmaz yollar ve şehirlerin olduğu bir Batı Amerika görüyorsunuz. Her DLC’nin çıkışını yaşadık. İlk kez oynayacak adamlar çok şanslı inanılmaz rol yaparak profilini ilerletebilir. Keşke öyle bakabilsek.
Eğer yukarıda eksik DLC’leriniz var ve daha medeniyetin olduğu yoğun bir yerde gitmek istiyorsanız büyük haritası da nedeniyle bu DLC’yi almanız mantıklı.

Çıkıştan sonra mutlaka yeni yollar vb. güncellemeler getireceklerdir. 15 Kasım Salı günü çıkışta belki bir yayın daha yaparız. O gün FS 22 için de DLC çıkacak. Yayında önemli yerlere gittiğim için video şimdilik zor olsa ne göstereceğiz hep aynı :smiley:

Yine de çok oynamak istemiyorsanız zaten o para ile gidin başka oyun alın. Ben modsuz oynadım haliyle soğuttu. Hali hazırda modlarıyla oynayan birisi için yepyeni bir eyalete şirketin operasyonlarını genişletme vakti demektir. :slight_smile:

16 Beğeni

Evet, gelecek.

4 sene oldu, yani…

NOT: Montana, West grubunun son üyesiydi. Texas ile birlikte South grubuna geçiyoruz ancak aşağıdan yukarıya doğru gittiğimiz için MidWest grubu ile beraber gidicez.

Bu DLC’de etkinlik olmayacak mı acaba?

https://steamdb.info/app/270880/history/?changeid=U:34043222

Trailer harika, hatta insan bir dinamik hava durumu yapar şu muhteşem haritaya! ATS’nin, ABD’nin en baba eyaleti oyuna eklenmiş. Devamlı oyuncular kesinlikle kaçırmasın.

Ben hala California’nın %50-60’ını keşfedebildim. :sweat_smile: Uzun zaman geçti, heyecanlı dönemlerimde görmek isterdim Texas’ı. :disappointed:

3 Beğeni

Bu Toyota fabrikası nerede (Yeni kasa Tundra pick-up’lardan belli.) Acil çekicilerimi test etmem gerek :rofl:

2 Beğeni