TakipIR -(Trackir ve Delanclip'in Türkiye versiyonu) IR ışık kaynağının, kamera ve yazılım tarafından algılanarak, kafa hareketlerinin takip edilmesi

2 Beğeni

Teşekkürler @Techno.Track

1 Beğeni

@ets2garaj Rica ederiz :smile:

@Techno.Track sipariş verdim👍

ets’de fızıksel kaıplı kamera aktıf ve dreksyon takıplı kapalı ancak calısmadı sistem yanlıs bır seymı yaptımkı @HasanOfke

hepsını yaptım ancak olmadı nıyeyse :frowning:

09:00-22:00 arasında bize ulaşırsanız gerekli desteği verebiliriz

Ben kulaklık olarak telefon kulaklığı kullanıyorum ayrıca sistemi laptop üstünde deneyeceğim. Bir sorun yaşatır mı?

Test sürecini laptop üzerinden gerçekleştiriyoruz zaten :smile:
Herhangi bir problem yaşamazsınız fakat telefon kulaklığına montelemeniz pek muhtemel gözükmüyor.
Bu noktada Paket 2’yi size önerebiliriz, kafa sabitleyici ile kullanabilirsiniz.
Paket2 linki : https://www.takipir.com/index.php?route=product/category&path=76

Paket 2 yi alma taraftarıyım zaten o yüzden teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

@hamiaslantas Rica ederiz :blush:

Dün ARMA 3’te test etmiştim güzeldi. Pek ince ayar yapmama rağmen gerçekçi hissettirdi. Bir de helikopteri gelişmiş kontrollerde kullanınca zorlanıyorsun. Bu hafta ARMA 3’te gösterebiliriz.

@HasanOfke bekliyoruz, bizdende bir ufaktan haber verelim. Dış görüntünün daha iyi görünmesi konusunda birkaç deneme yapmaya başladık. Çok büyük bir olay olmasada, en azından deri bir kaplama deniyoruz şu süreçte :smile:

3 Beğeni

Takipir yeni tasarımıyla masada yatıyor benim gibi için simülasyon dünyamda yeni başlangıçların ilki olabilir bakalım :grin::grin::grin: @Techno.Track

1 Beğeni

Şimdiye kadar çok güzel bir alışveriş oldu sıra kurulumu halletmeye geldi @HasanOfke @Techno.Track

1 Beğeni

Umarız istediğiniz sonucu elde edersiniz
Herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde bize ulaşabilirsiniz. :wink:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-sony-trackir-kafa-takip-cihazi-739869890/detay/
şöyle bir geliştirici buldum, siz de kablosuz yapana kadar bekleyeceğim.

Kullandığı sensör televizyon sensörü, biz bizzat orjinal TrackIR’nin kullandığı sensörleri getirtiyoruz ve ürün kalitesi görseldede gözüküyor. Ayrıca bu tarz ürünlerde kablosuz kullanımda pil ömrü cok fazla sürmez fakat bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. :slight_smile:

Şükür sipairşimi verebildim bugün. Araya haftasonu girecek. Haftaya kafa sallamaya başlarım :slight_smile:

2 Beğeni