TakipIR -(Trackir ve Delanclip'in Türkiye versiyonu) IR ışık kaynağının, kamera ve yazılım tarafından algılanarak, kafa hareketlerinin takip edilmesi

@HasanOfke Gerçekten bizi çok iyi ifade etmişsiniz, video içerisinde dediğiniz gibi T range’den çok TakipIR videosu olmuş :slight_smile:
Desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

2 Beğeni

video için teşekkür ederim, sonuna kadar izledim ürün beklediğimin baya üzerinde bir ürün siparişini geçiyorum. @HasanOfke ve @Techno.Track elinize emeğinize sağlık

3 Beğeni

@Stepped Değerli yorumun için teşekkür ederiz, çok daha iyi olacağımızı temenni edebiliriz. Sadece biraz talebe ve zaman ihtiyacımız var :pray:

2 Beğeni

başarılı olun be Türkiyede böyle projeleri düşünüp uygulayan çok kişi yok tam destek :slight_smile:

1 Beğeni

Tek temenimmiz o yönde güzel yorumunuz ve desteğiniz için teşekkürler, mahçup ettiniz :blush:

Geri geri park etmek artık çok daha keyifli, gerçek bir araçtaymış gibi koltukta otururken(gerçekte) sağa sola dayandığınız oyunda bunu görmek güzel hissettiriyor. Şu an oynadığım ayarlar gayet iyi çünkü kamerayı monitörün üstüne sabitledim. Mantık çözüldü diyebilirim artık kurulum, ayarlama videosunda anlatıcaz.

3 Beğeni

butun urunler 230 + kdv’mi almayi düşünüyorum

@HasanOfke Merakla videoyu bekliyoruz o halde :face_with_monocle::grin:

“indirimST” kuponu varmış yalnız :smiley:

@altunsoy07 Siparişin tamamlanmasına ve son onayı verdiğinize dikkat edin lütfen, sipariş tamamlanmaması halinde siparişiniz ana ekranımıza düşmüyor.

@HasanOfke Evet %10 indirim kupon kodu kendisi, sadece bu forumdaki üyeler için tanımlandı. Şttt :wink:

1 Beğeni

kupona ne yazacagiz faydalanmak için

@altunsoy07 sepetim sekmesinden kupon kodu kullan bölümüne ‘indirimST’ yazdıktan sonra kodu kullan diyorsunuz. Fiyat %10 oranında düşüyor.

1 Beğeni

tesekkur ederim ancak odeme sadece havale ve eftmi mevcut

Sanal pos entegrasyonu için bankalarla ufak tefek anlaşmalar gerekiyor, onun içinde bir süreye ihtiyacımız var.
Şuan için maalesef sadece eft veya havale ile satış yapabiliyoruz fakat tam olarak tarih vermemekle beraber yakın bir zamanda pos entegrasyonunu yapacağımızı söyleyebilirim.

1 Beğeni

tamam siparişi verdim ancak eft oldugu icin pazartesi hesaba gececek kac gune elimize ulasir peki

Öncelikle önümüzdeki iki günün iş günü olmaması nedeniyle, pazartesi günü ürünü test edip herhangi bir aksi durum yaşamazsak salı günü ürününüz kargoda olur, aksi durumda 1 iş günü daha bekletmek durumunda kalırız.
En kötü senaryoda çarşamba kargo ya verilir.

acaba ürünün karanlikta performansi nasil ben karanlikta oynuyorum sadece monitorun isigi yeterli midir ?

karanlıkta çalışıyor zaten kameranın ayarını tamamen karanlık yapıyorsun ve sadece led ışığı görüyor :smiley: onu görmesi gerek yani

kurulum ve calistirma videosu yapacak misin izleyerekten ayarlama yapariz

Ben de almayı düşünüyorum bir kaç durum var @HasanOfke videoda çok fazla ayardan bahsetti sitede anlatımda da çok kafam karıştı çalışan biri olduğum için günlük oyun sürem kısıtlı ve bu süreyi ayar yaparak geçirmek istemiyorum ayarlari yapamayıp ürünü boşa almış olur muyum diye düşünüyorum.
İkincisi ise laptop da oynuyorum kamerayı ekran üstüne sabitleyebilir miyim yine de. En verimli monitör üstü montaj deniliyor sıkıntı yaşar mıyım?