SpinTires: MudRunner - Screenshots (Hikayeli)

KALKTIII

Bugünde Kaldırdık

Abi Kardeş pozumuz

3 Beğeni

hissettiremedikten sonra neyleyim 8x4 kamyonu, burada huzur var çamur var toz var.

5 Beğeni

Özledim mudrunner’ı :expressionless:

1 Beğeni

Bir ara devirelim

Daha başlangıç yerinden çıkmakta zorlandık , kim yapmış bu haritayı arkadeş ^^

Anlatmaya gerek yok… Devirdik baştan…

1 Beğeni

Dün gece biraz takıldık.

2 Beğeni

Hayat burada güzel bebeğim

2 Beğeni

Taklacı Odun Kamışı

1 Beğeni

Bence daha çok şey neyse işte şey

sibirya haritasında mücadele.

gercek off-road sürüş teknigi ile mücadeleniz zevkli hale geleblir. :slightly_smiling_face:
mekanik klavyesi olanlar için =
1- saplandınız full gaz vermeyin,motor devrine döre yarım gaz pompalayın.
2- cok derin saplandınız,el freni cekik halde full gaz sonrası el frenini indirin ve 1-2 saniye sonra gazın gücünü azaltarak pompalayın (burada aracın itme gücünü 1-2 saniye maksimum elde ediyoruz),aracın gidiş yönüne degil tam tersi istikamette ilerleyin.
3- su gecişlerinde iyi gözlem şart. su derin olmasada aracın yaklaşma ve uzaklaşma acısı ilerlemeye izin vermeye bilir.
yaklaşma acısı ön tampon ile lastik arasındaki mesafe
uzaklaşma acısı arka lastik ile arka tampon arasındaki mesafedir.
ural-4320-0111-41-2008
4- camura bulanmış lastik ile suya veya balcık yerlere (yeşil cim gibi gözüken ama sudan beter yerler oyunda) girmeyin (arac cekişten düşer) bu tür yerlere geldiginiz zaman öncelikle aracı vincle agaca baglayıp az cekin fakat siz gaz vermeyinki lastikteki camur gitsin.

deneyin farkı görün gencler :crazy_face:

6 Beğeni

an itibari ile siberia haritası bitti,halatsız ve batmadan. 5 yıldızı görünce zor sanmıştım.
tepe tırmanmayı güzel düşünmüş

deviri ayarladık,hop hop (burada çekişin azaldıgını hissettiginiz anda,caprazlama geciş ile deviri koruyun)

oldu bitti.

5 Beğeni

O zaman iyi geceler…

1 Beğeni

longridge haritası macerası

uaz ile başlatıyor tüm harita kapalı,2 garaj alanı var ve birini tamamlamak için 4 kamyonuda getirmemiz gerek fakat biri 2 ceker digeride dere bogazında yan yatmış. ugraştıracak gibi

1 Beğeni

Cumadan beri ben de Longridge haritasında takılıyoruz sadece bir kısmında ileri geri yapıyorum :smiley:

harita avı 3 = Map Winter (Bogelma 2018) eski oyunda’da vardı,2018 yazmış sadece (mavi,yeşil ucaklar hala duruyor)

yeni başlayan için ideal batma cıkma olmadan ilerlemek için.

3 Beğeni

Bu haritanın tek sıkıntısı kafa döndürücü olması onun harici güzel tadımlık

aynen,burda yol yok diye dolanıyorsun ama yol var,karşına ne cıkacagını bilmeden körlemesine gidiyorsun :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Bir beklentimde buzların kırılma olayı vs. onlar olabilse güzel şeyler olacak… ama yinede buzun fiziklerini hissetmek güzel…

Son anda… Kestirmeden gidek dedik, az daha yatırıyorduk :smiley:

1 Beğeni

harita avı 4 = Maps Level 69
harita büyüklügü 16x16,yamaclar ve köprülerden oluşan bir harita.

3 Beğeni