SpinTires: MudRunner Ana Konusu

Obaa :smiley:

haftaya basın toplantısı var spintires mudrunner da yer alıyor

1 Beğeni

C-6317 tanıtıldı.
7 yük puanı taşıyabilecekmiş 330 litre tank ve 600 onarım puanı var.

eklentiler
Fuel Cistern - Carries 1400 Fuel
Fuel Semi-trailer - Carries 3200 Fuel
Garage Parts - Carries Two Garage Points
Garage Semi-Trailer - Trailer that carries Four Garage Points
Garage Trailer – Trailer that carries Two Garage Points
Log Carrier – Carries Short Logs
Log Crane Carrier - Enables crane fuctionality, and can carry Short Logs
Medium Log Trailer - Trailer that carries Medium Logs
Short Log Trailer – Trailer that carries Short Logs
Spare Wheel – Carries 120 Repair Points
Trailer Hitch - Allows trailers to be pulled
Utility Semi-Trailer - Trailer that carries 900 Fuel, 1200 Repair Points
Utility Trailer – Trailer that carries 600 Fuel, 600 Repair Points

1 Beğeni

hadi buyrun :smiley:

Focus Home Interactive sitesinde dolaşıyordum gelirlere falan baktım. Parayı götürmüşler güzel :smiley:
Ama yeni lisans anlaşmalarını da duyurmuşlar.
MudRunner’ın global pazarda kısa sürede güçlenmesinden mutlu olmuşlar gurur duymuşlar. Stüdyo ile birlikte bir karar alınmış tıpkı Farming Simulator mantığında olduğu gibi MudRunner USA isimli genişleme paketini birkaç ay içinde çıkaracaklarmış. Prestijli markaların araçları yer alacak ve Amerika’da geçecek.

oyunun kişiligini bozdular yani :sob:

3 Beğeni

Yolla gelsin amerika rusya ne olursa , dün indirdim bugün oynayayım bakalım 1-2 aydır elimi sürmüyorum

Yeni farklı ne varsa yapabilirler rezil olmasın yeter. ETS 2 cephesine ciddi rakip olmak istiyorlar. Ne kadar çok yeni içerik dlc o kadar oyuncu satış şu an hala bir sürü insan Spintires’ı ciddiye almıyor.

Whatsnext bugün mü yarın mı emin olamıyorum bilgi bulamadım. 1-2- gün için yeni dlcden çıkış tarihi alırız. FS19 da var tabi sadece dlc tarihi değil geleceğe yönelik açıklamalar yapılır.
100 milyon euroyu kazanmak için her şeyi yapacaklar :d

hala haber yok bir sürü tv kanalı bile gitmiş röportaj yapmış oradakilerle haftasonu her şeyin düşmüş olması lazım 1 günlük yapmamışlar 2. gündeler

luaz’da şirin şirin arkada :slightly_smiling_face:

Sunum dün bitti. Gelecek hafta yazılar yayınlanacakmış. FS19 için de aynı şey geçerli. Garip bir ambargo uyguluyorlar.
DLC çıkış tarihi de gelir artık… ya da direkt çıkar.

bu yazılara ayar oluyorum desem? gerçekten oyun duyurulduğundan beri bunları ayrı ayrı konular halinde tanıtılmasına çok sinir oluyorum
belki ilk oyun var diyedir belki çok değişik bir şey yoktur belki de isteğim tek bir konuda hepsinin yayınlanması çünkü bu oyunda hiçbir şey beklemek istemiyorum yeter yavvv

eklentiler işe yarayacak türden

Fuel Canisters - Carries 200 Fuel
Garage Parts - Carries Two Garage Points
Spare Wheel – Carries 120 Repair Points
Utility Attachment - Carries 60 Fuel, 200 Repair Points

Harici harita modları steam cloud a kaydediliyor mu ? Yeni pc de, eski pc de oynadığım minipark haritası gelmişte :thinking: veya başka bir şey mi

The Valley Dlc si 13 şubatta çıkıyormuş . Merakla bekliyoruz yenilikleri . Yalnız bu kar ve yağmur olayı için daha bekleyeceğiz sanırım

1 Beğeni

DLC birkaç saat içinde çıkacak.

4 Beğeni

Değişikliklerle ilgili bilgi var mı?

bir cok hata düzeltmesi ile üçretsiz dlc alına bilir durumda şuan
425.2 mb boyutunda.

Güncellemeden sonra oyunda takılmalar kasılmalar başladı arayüzde ve introda bile var. :smiley: ???

bende bir sorun yok tek sorun tavşan:joy:

sorun çoğu kişide varmış

şu an geçici çözüm
oyunu tamamen kaldırıp yeniden kurmak

Geliştirici şöyle bir not bırakmış

Hello guys! Very sorry for the trouble, we are investigating the issue. Meanwhile, as some users suggested, try that:

1. unsubscribe from all mods
  2. delete profile from C:\Users[user]\AppData\Roaming\SpinTires MudRunner (it is cloud-synced so you will not lose your progress, but back it up just in case)
  3. reinstall the game
    Thank you!

Deneyelim bakalım eve gidince :yum: