SpinTires: MudRunner Ana Konusu

bunu yapamayacagı için kalsın :grinning:

1 Beğeni

performans bir kaç kücük güncelleme geldi.

nirde steam harita destegi :sob:

Ufak tefek ayrıntılar :smile:

1 Beğeni

SpinTires: MudRunner için Kararlılık Güncellemesi

Konsola güncelleme geldi. Artık direksiyon setleriyle oynayabilirsiniz!

Çarşamba akşamı canlı yayın var! :slight_smile: Rahat rahat MudRunner oynayalım. Bu arada Pavel yılbaşı mesajı vs. yayınlamış başarılı olduklarını yazmış hem geliştirici hem de yayıncı olarak oyuna bağlanmışlar desteklemeye geliştirmeye devam edeceklermiş oyuna gelen ilgiden memnunlar yani
ve şu an oyun baya indirimde 37 liraya mı ne alabiliyorum ilk oyuna sahip olup bunu daha ucuza almak iyi

Mod indirirken steam programında altta (indirmeler) diye kısımdan takip edebiliyorduk. Ne olduysa şimdi herhangi bir araç moduna abone ol dediğimde indiriyor fakat altta indirmeler sekmesinde hiçbirşey göstermiyor. Sizdede aynı problem varmı yoksa harita modu gelicek ondanmı sıkıntı var anlayamadım.

Yoo herkeste sanirim oyle oyunla ilgisi yok workshop destegi olan ets de gostermiyor
Harita destegi bu ay gelir mi gorecegiz yeni guncelleme dediler ama tarih vermediler

3 Beğeni

Cevabınız için teşekkürler hasan bey sabırsızlıkla bekliyoruz harita desteğini.

Gelse şahane olcak ozellikler;
●interior kalitesi artirimi, gercekci interior kadranlari. Su anki kadranlar siyah bir plane uzerine tum araclara aynisi konmus idareten bir interior. Interiorlarin tekrardan modellenmesi lazim cok zor olmasa gerek.
●aynalar. Aynalar camur efektlerinden dolayi islemciye yuk bindiren ekstra goruntuler olusturulmasi gerektigi icin yapilmasi, optimizasyonu biraz zor olabilir. Fakat zaten interior kamerasinda aracin tekererindeki camurla ilgili farkiliklar ic kamerada inaktif edilip, sadece aynalarda gosterilirse yapilabilir. Hadi hic olmadi camur efektlerini olabildigince basitlestirip aynalari aktif edebilirler. Bu sekilde camur fizikleri gormek isteyen dis kameraya cikip bakar.

●Interior kameranin surucu konumu sabit, tam saga, tam sola bakilmiyor. Koltuk geride kaliyor.

Bu gelistirmeler yapilirsa sahane olur.

1 Beğeni

Steam veritabanına yeni bir DLC eklenmiş. Güncelleme için çalışmalar da devam ediyor. QA kalite kontrol aşamasında olduğu belli yakında duyurusu gelir. :slight_smile:

1 Beğeni

kaç zaman geçti şu konu ne zaman güncellense ilk günkü heyecanla tıklıyorum :slightly_smiling_face:
sen yazında hemen moskovaya telefon actım dlc hakkında,büyük ihtimalle kar diyorlar ve şu gelmeyen paletli aracla beraber :roll_eyes::roll_eyes:

ne kar mı? :smiley: şaka mı? bu kadar erken gelebilir mi? aslında gelebilir de? :smiley: gelirse çıkmam… abovvvvvvvvv

banada erken geliyor fakat pavel’e yakın olan bir arkadaşım dediki kar haritası coktan bitmiş eski oyunda entrika olunca rafda hazır bekliyormuş.
her ne kadar yeni oyun olsada cok fazla oyuncu hala soguk,focus büyük firma olduguna göre büyük degişiklik ve yenilik neden olmasın =) heyecan bastı valla billa :joy:

Kar kış olayı felan gelirse efsane olur…

115tl

Kar mı ? Yolla gelsin. :grinning:

gene uzun uzun telefon konuşmaları sonrasında
1-oyun 32 bit üstünde kurulmuş ileride 64 bit’e gecip bellegi daha cok kullanarak büyük haritalar ve daha iyi lastik izleri planlanmış.
2- kar haritası hazır. şuan kış rusyada,yeni oyun fakat gercek yenilik sunulmadı,yeni büyük firma ile neden olmasın? dogru zaman
3- herkezin unuttugu çöl haritası. yaza neden olmasın? ikinci büyük dlc

dlc yeni arac olsa? kimse almaz zaten yapısı buna müsait degil. geriye tek secenek kalıyor kar haritası =)

2 Beğeni

Harita işine geri dönmedim editörü unutuyormuş gibiyim şu an bunlar gelir de yeni güncellemede haritaları atölyede paylaşma gelirse ben de dönerim bu kar olayları bile duyurulsa insanlar satın alır bekler

kar haritası ve yıllar önce bekledimiz bu hayvanla ne güzel olur :roll_eyes:

dlc kesin harita başka secenek yok,kendi ayaklarına sıkmak istemiyorlarsa.

2 Beğeni