SpinTires: MudRunner Ana Konusu

İyi haber :+1:t2:

@HasanOfke **

Mod yapımıyla ilgili anlatım, bilgilendirme , araçlar falan olacaktı onlardan ne haber?. Steam de beta bi editör yayınlarnmış ama eskisinden pek fark yok gibi…

**

eskisiyle aynı her şey değişen bir şey yok modlama rehberi ingilizceolarak var ben araçtan anlamam harita konusunda çlaışıyorum

İngilizce de olur sıkıntı yok :smiley:

Bende deneyeyimde elime yüzüne bulaştırayım :rofl:

Otokar Cobra ile Ejder Yalçın’da aktarılabilir.

Multiplayer oynamak isteyen arkadaşlar var ise steamden ekleyebilir. Biyografimde mevcut. :slight_smile:

Çekilişi başlattık beyler

Yayıın da iyidi 1 saat dedik 3 saate patladı Deluge haritası simülasyon modunda :smiley:

2 Beğeni

onu oynayamadık gittik mudrunner oynadık :frowning:

Hevesli hevesli okuldan eve geldim, geçtim pc ye indirdim oyun oynamaya başladım. Sonra bir anda bu hata ile karşılaştım. :thinking: :expressionless:?

(BU postta ürün yerleştirme bulunmaktadır.) :smiley:

Olmayınca olmuyor :rofl:

Ben bu night safari görevini 2 kez farklı farklı yollardan bitirdim. Bitirmesine bitirdim de şu çiçekleri ezmeyi yapamadım bir türlü. Bu çiçekler nerede ya ? 3 yıldız alıp başarımı kazanmak istiyorum :smiley:

@Mci61 burada cevabı var . Başarılar :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

@Baby Bunu yolu denedim ama o bahsedilen gölet gibi yeri ve çiçekleri bulamadım :slight_smile:

aşagıda kapalı bölgeyi actıgın yerde,haritanın bittigi sınırda

3 Beğeni

Teşekkürler :+1: @anon28546784

Sıkıntı var…

1 Beğeni

ural 1989 yılı tanıtım filmi. gece gece sıcak sütlü kahve ile iyi gider :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Beğeni

Gösterge modu falan steamworkshop a yuklenmiyor mu?