SpinTires: MudRunner Ana Konusu

valla bu oyuna acill türkçe dil desteği lazım direksiyon seti ayarlarını bir türlü yapamadım

Bu çözünürlük değiştiğinde oyundan atıyor ilginç. Ya hani bi sıkıntı olmaz şu anki ayardada tam oturması açısından

1. Challenge zor olmuş baya :hushed:
  1. gelinceye kadar bekle şekerim :kissing_heart:

Maksat 3 yildiz yapmak ta :stuck_out_tongue_winking_eye:

kime bakmıştınız ifemm :sunglasses:

3 Beğeni

:scream: halat alabilir miyim o zaman :stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

yavru kuş nasıl unuttun spintires manyagı oldugumu :grinning: takıldın yer olursa cıtlat anlatırım :ok_hand:

çüş diyorum bu ne :smiley:

şincik son ikiye geldi ben kacar :ok_hand:

delivery mission oyunun ruhuna cok yakışmış 45 dakka ugraştırdı :grinning:

Night safari de ilk assagi mi yukarı mi gideyim yukarı gittim garaj gözüktü ama diğer iki yıldızı unutmusum :joy: gecede önümü görmeye çalışmaktan

her girdiginde yeri degişiyor, haritada bakınca birbirinden uzak gibi gelsede mesafe aynı farketmez yani :ok_hand:

öhömm öhömmm :grinning:

2 Beğeni

Şu ‘Kirpi’ TTZA araçlarının modları olsa ne kadar hoş olur. Modlamadan anlayanlar için güzel bir öneri. :smiley:

ARMA 3 için yapılan modeller alınıp aktarılır yapılır Çağatay Çilesiz, Unimod modunu yeni oyuna aktaracak belki böyle şeyler de yapar.

1 Beğeni

Kokpit kamerasında beni 2 şey rahatsız ediyor .

1. Görüş acısının dar olması
  2. Yan aynaların çalışmaması e tabi dolayısıyla sık sık dış kameraya geçiş yapmak zorunda kalmak …

SpinTires: MudRunner canlı yayını bu akşam 20.00’de! Twitch + Aynı anda Facebook sayfamızda çekiliş başlayacak. :slight_smile:

3 Beğeni

hasan kardeş bu mud runner bende 32 bit olarak açıyor ve mausumu kullanamıyorum hiç

nigt safaride takılanlar
1 önce yukarı gidin bölgeyi acın
2 aşagı gidin bölgeyi acın
3 aşagıda acılan bölgede harita kenarında gölet gibi yere gidip cicekleri ezin
4-römorku sol tarafdan baglayın (teslim yerine en kısa temiz yol)

tam gaz vermeyin ara ara yavaş gidin fakat durmayın. bu şekilde sabah 05.50 oluyor.

Aynalar üzerinde çalışılıyormış. Kokpit kamerası geliştirilecekmiş ve modlamada da daha iyi olanaklar olacakmış bu açıdan :slight_smile: