Soedesco'dan Truck Driver "Yeni Kamyon Oyunu"

Kötü kötü duruyor. Bi’ çıksın da…

1 Beğeni

Telefon oyunu gibi duruyor.

3 Beğeni

Aynen öyle çok doğru söylüyorsun

Ets nin yerini tutmaz ama PS 4 de denemek gerek

Modelleri görünce gülme tuttu beni.

alt tarafı bir çıkış tarihi açıklanacak haftalardır yol yapılıyor lan hadi açıkla zaten kim oynayacak oynamayacak gün gibi belli anasını satayım bezdim

4 Beğeni

19 eylül diyo

1 Beğeni

Nasıl bir oyun olacak acaba?

1 Beğeni

Konsola böyle bir oyun ilk kez çıkıyor o yüzden ben dahil denemek isteyen ve bekleyen çok insan var

PC’de SCS’den daha iyisini ve daha ucuzunu yaparsa alan olur. Tamam SCS şu anda mükemmel bir tır oyunu diyemiyoruz ama adamlar işinin en iyisini yapıyor. Eğer Truck Driver Euro Truck Simulator 2’den daha iyi bir oyun yapabilirse ki tanıtım videolarında gördüğüm kadarıyla mobil oyunu gibi bir oyun olacakmış gibi geliyor bana iş yapamaz ki umarım bu oyunu SCS’den daha pahalıya satmaya kalkmaz. Yoksa işi çok zor gibi geliyor bana.

Pc de fiyatı uygun tutar mı bilmiyorum ets gibi olmaz çünkü lisans yok tırların bende çıkar çıkmaz almam büyük bir ihtimalle fiyat yüksek olabilir konsolda indirimde alırım oda direksiyon desteği varsa

Konsollar için 19 Eylül, PC için 11 Kasım’da çıkacak. Ve bunun mobil oyunlardan farkı yok. Boşuna beklentiye girmeyin. Konsollardakiler alır oynar o da çaresizlikten :slight_smile:

Kesinlikle abi. Bu oyunu ayakta tutarsa eğer konsollar tutar. O da ne kadar dayanır Allah bilir.

https://www.simulasyonturk.com/truck-driverin-pc-ve-konsollar-icin-cikis-tarihi-aciklandi/

haber

2 Beğeni

ETS 2’den iyisini şu an SCS dahil hiç bir mantıklı firma yapamaz.
SCS’nin elinde devasa bir harita, Avrupa’nın 7 önemli kamyon üreticisinin lisansları, yıllardır üzerine konularak geliştirilmiş bir oyun var. Tamam belki dört dörtlük değil ama oyuncuların beklentisine cevap verebiliyor.
O yüzden böyle küçük çaplı girişimlerden ETS2’den daha iyisini beklemek biraz hayalperestlik olur. :slight_smile:
Yoksa ETS2’den çok daha gerçekçi sürüş fiziklerine ve detaylara sahip bir çok oyun var. Ama bir ETS2’nin sunduklarını da sunamıyorlar.

5 Beğeni

1 saat sonra canlı yayında oynayacaklar

2 Beğeni

Yayını izleyenlerden ilk yorumları alabilir miyim?

Bugün Truck Driver gelecek konsol için göndereceklerdi ama bende artık yok o yüzden steaö veriyorlarmış 15 ağustosta ilk 2 saatini oynucaz sonra eylülün başında her şey serbest sonra da konsola çıkıyor zaten
Bir iki video çeksem yeter zaten beklentimiz yok ama konsoldakiler oynayacak

Hasan abi senin test videonu izledikten sonra alıp almama kararı alıcam konsol için.

şu an oyuna girdim de etkilendim güzel iş çıkarmışlar konsoldakiler bayram etti diyebilirim hadi onu geç pcde bile alıp baksanız beğeneceğiniz şeyler olacak malum oyun aylarca ertelenmişti işe yaramış ve konsoldan sonra pcye gelene kadar başka şeyler de eklenecek video 15 ağustosta yayınlanacak basit oyun ama görevini yerine getiriyor on the road diye bir saçmalık vardı :smiley: sdfsdf

1 Beğeni