Snowrunner Türkçe Yama v12.2 The NM Çeviri

Kardeşim Eline emeğine yüreğine sağlık 11.0 denedim çalışıyor. Bilgin olsun

reisim 12.0 çıktı bi kontrol edermisin acaba çevirilecek bölümler varmı diye

çalışıyor ulan !!! <3

Merhabalar. Oyunun guncel surumu bende yok. Eger guncel dil dosyasini paylasirsaniz yeniden uyarlarim

1 Beğeni

v11 sorunsuz çalışıyor.

1 Beğeni

En çok benim canım yandı. Türkçe Yama nasıl eklenir videomda , çeviriyi ben yapıp ücret ben istiyormuşum gibi linç yedim :joy: videoyu şikayet eden bile olmuş.

1 Beğeni

Sanırım bazıları oyunun beta sürümlerini oynuyor. Şu an standart sürümü oynuyorum ve Epic’teki versiyon hala 11.0. Standart sürüm güncellendikçe orijinal dil dosyasını burada paylaşırım.

Merhaba, oyunun standart sürümüne bugün tekrar güncelleme geldi. Oyunu şu an güncelliyorum. Türkçe yamayı yeniden uyarlamak isterseniz diye oyun güncellendiği zaman orijinal İngilizce dil dosyasını paylaşacağım. @The_NM

v11.2 İngilizce dil dosyası: initial.pak dosyasını indir - download

2 Beğeni

v11.0 yama yeni güncellemeyle uyumlu ama yinede başlığa ekledim. Kullanabilirsiniz :slight_smile:

2 Beğeni

12.0ın (Açık beta olarak çıktı) da initial.bat dosyasını size verebilirim reis eğer doğruysa epicdeki sürümü 11.2 miş ben yinede 12.0ın Açık betanın initial dosyasını sana vereyim normal sürümü çıktığında birdaha göz gezdirirsin unutmadan eğer açık betayı güncellersen lütfen burayada atmayı unutma tr yama linkini
v12.0(Public Beta) İngilizce Dil Dosyası;Snow Runner v12.0(AçıkBeta) İngilizce Dil Dosyası

v12.0(Public Beta) İngilizce Dil Dosyası buyur reis inşallah güncellersin ;Snow Runnerın 12.0 İngilizce dil dosyası

Dil dosyası için teşekkürler. Akşama uyarlayıp atarım.

Kral yeni güncelleme geldi . Yeni çeviri ne zaman gelir ??

Bu akşama uyarlarım kanka

Tahmini olarak ne zaman eklersin siteye

v12.0 surumu siteye eklendi. Oyun bende kurulu olmadigi icin denemedim. Calisirsa lutfen yorum olarak buraya ekleyin.

3 Beğeni

Dostum yamada bir sıkıntı var sürekli olarak crash veriyor . Hiçbir şekilde açılmıyor.

orjinal kullanıyorsan sürümünü açık betaya alman lazım

merhaba 11.2 yaması ne zaman gelir acaba 11.0 sorunsuz çalısıyordu

Dostum yama v12.0 beta için uyarlandı.
Eğer betaya gecmediysen v 11.0 yamayı indir kur.