Snowrunner Türkçe Yama v12.2 The NM Çeviri

hocam kolay gelsin. nasıl gidiyor dosya düzenleme işi karmaşık mı?

Güncel yamayı bekliyorum. Kolay gelsin ingilizce denedim ama ayrıntılı geldi :slight_smile:

reisim fazla kafanı şişirmek istemiyorum ama halledebildin mi

snowrunner 12.2 yazmışsında türkçe yama olarak 12.2 alakası yok buraya koydugun linkler alt versiyonlar 12.2 versiyonu yok hocam bilginize

snorunner 12.2 tr yama için neden hala link yok ?

reisim tr yamayı ne zaman ekleyeceksin acaba 1 haftadan fazla oldu

oyun v12.2 olarak bilgisayırama kurdum ama 12.2 türkçe yaması yok galiba

SnowRunner Türkçe Yama v12.2 Güncel!

4 Beğeni

teşekkürler reis allah razi olsun iyiki güncelledin kaç haftadır bekliyordum ve umarım diğer sitelerdeki elemanlar gibi sende dosya sisteminin değiştiğini bahane edip bırakmassın

12.2 ne zaman gelir

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Xbox GamePass PC için çalışan bir yama yapılma ihtimali var mı acaba?

xbox game passda dosyalara erişim olmadığı için şuanlık tr yama olmaz kılişibir söz söyleyeceğim;türkçe yamaya gerek yok aslında gerçekten oynamak siteyen birisi ingilizcede oynar diyalog yok başka birşey yok

Selamlar, SnowRunneR Yeni sürüm V13.1 Tr yamasına başladım alttaki bağlantıya tıklayarak Konuya gidebilirsiniz
V13.1 TR Yama

5 Beğeni

SnowRunner V13.1 Türkçe Yama Bitti isteyen Video açıklama Kısmındaki Linkten indirebilir :slight_smile:

İndirme Linki

2 Beğeni

Emeğine sağlık :+1::pray:

kolay gelsin dostum 14,2 oldu güncelleyebilirmisin

Şuanki versiyon 15.0 güncelleme yapabilirseniz çok memnun oluruz

1 Beğeni

Hocam ben oyunu Zona üzerinden indirdiğim için oyun klasöründe hiç dosya yok. Yamayı nasıl yapabilirim?

lütfen korsan indirmeyin satın alın yada pc game pass alarak(ayda 30 tlye) bedavaya oynayın