SnowRunner 6.1 Türkçe Yama Çıktı( The Godfather Çeviri)

inş kısa zamanda biter kolay gelsin

:joy: :joy: Güzelmiş :joy:

Kolay gelsin

Ne zaman tamamlanır?

Arkadaşlar çeviri 52% tamamlandı

3 Beğeni

Reis herseyi biraktim sadece bu yamayi bekliyorum. Cidden çok iyi gelicek bu karantinali gunlerde. Emeginize saglik

1 Beğeni

Çeviri ücreti mi okudum ben orda

s.a hocam konsollara olmuyor dimi…? ps4 pro

Emeğinize elinize sağlık. Bende dört gözle bekleyenlerdenim…

Yama yapımı Beta aşamasındadır. Videodaki gördüğünüz metinler değişebilir, düzeltilebilir. Henüz çoğu not ve öğretici metinler çevrilmemiş gözükebilir. Hepsi tam sürüm yayınlandığında çevrilmiş olacaktır. Yama ilerlemesini buradan takip edebilirsiniz: https://discord.gg/txfb3fR Donanım Haber türkçe yama konusunu takip etmek isterseniz https://forum.donanimhaber.com/snow-r…

1 Beğeni

ne zamana tamamlanacak

En kısa sürede türkçe yamayı çıkacaktır yama tamamlandığında haber veririm

Bu şekilde bir çeviri yoktur umarım…

2 Beğeni

umarım yoktur :smiley:

1 Beğeni

Videoda görünen kısımların büyük çoğunlu bile bitmemişken bu şekilde paylaşman hoş olmamış. Arayıp bulan bununla karşılaşırsa zaten benim gibi çalışmaya olan inancını yitirir. Discord, YouTube kanalına ziyaretçi çekmekse amacın Türkçe yama beklemeyelim. Ayrıca takımda olan 2 kişi ayrılmış ve kendi çalışmalarını başlatmışlar. Tamam herkese destek verelim paylaşalım ama bazı şeylerin de düzgün yapılması gerekiyor. Bir sürü insan bekliyor. Ben yapmaktan sisteminden dolayı vazgeçtim. Size müsade ettim.

10 Beğeni

Hasan kardeş snow runner türkçe yaması tam çıkacaktır .ayrıca benden habersiz snow runner çevirisi başlatmışlar

Biz ne diyooz sen ne anlıyon :joy: valla merakla bekliyoruz çalışmanı…

Dostum kusura bakma ama %52 demişsin videodan gördüğüm kadarıyla %20 bile yok… Bence biraz beklemelisin belki talebimizi dikkate alıp resmi olarak Tükçe ekleyebilirler eğer olumsuz dönüş yapmadılarsa.

1 Beğeni

@Rageon
Aynen katılıyorum.Daha yamanın çok uzun işi var.Sadece bir kaç başlık çevrilmiş.Daha bir çok uzun Metin var.

1 Beğeni

Bencede dediğin gibi

1 Beğeni