SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Dorse ile trailer store a git olan dorselerede sell çıkıyor zaten

1 Beğeni

öylesine bir dalayım dedim upgrade location çıktı :smiley: kör noktayı açmamıştım bekletiyordum

4 Beğeni

evet bu hafta bir güncelleme geliyor bundan PS4 kullanıcıları da faydalanacak

“This week, our priority is to address the crashes some PS4 players have experienced. We will also be putting out another PC hotfix for further coop fixes, a fix to the cargo duplication bug, and more. These fixes will arrive this week.”

Coop hata düzeltmeleri, kargoların kopyalanma hatası ve daha fazlası bu hafta düzeltiliyor.

“We are also aware of other issues, with saves, missing vehicles, certain missions, and more, and are actively investigating them, but can’t give an exact ETA on each fix just yet. Work on wheel support continues as well.”

**Ayrıca diğer sorunlarla beraber kayıtlı oyunlar, kayıp araçlar(benim chevrolet gelmeli), görev sorunları vb. olaylar için de çalışılıyor ve çözümler aranıyor ama tarih veremiyorlar. **
Direksiyon seti desteği üzerinde çalışmaya da devam ediyorlar.

Özetle her hafta güncelleme çıkarıp hataları düzeltecekler. Mayıs ayı sonuna kadar yol almış olur.
Bütün geri bildirimleri de aldıklarını belirtmişler o yüzden milletin şikayet edip de bilmedikleri hiçbir şey yok ama hangileri öncelikli olarak çözülür, geliştirilir görücez.

Later down the line, we’ll have more bug fixes for all platforms, and in a couple of weeks, our first major patch, which will add a free fourth Taymyr map, free skins for trucks, working mirrors for consoles, a 4k textures pack for PS4 Pro and Xbox One X, and more!

İlk büyük güncellemede gelecekleri zaten öğrenmiştik. PS4 Pro ve Xbox One X için 4K kaplama paketi de o zaman gelecekmiş. Ayrıca konsol oyuncularına aynaları açacaklar. Taymyr için The Rift isimli dördüncü harita da çıkacak. Bunlar ücretsiz güncellemede olanlar. Bu da Haziran başına falan denk getirilir herhalde :smiley:

Neyse biz daha oyunu bitirmedik 80 saati devirdik. Harita modlaması bile açılmadı alooooo daha çok işimiz var :smiley:

Not: Para vermek zor geliyorsa çamur atmayın krşm. ETS2MP’de DC yoluna devam hadi bakalım. Ortadoğu’dan bakmayı da bırakın şu olaylara bir yere varamazsınız. :smiley:

9 Beğeni

Not harikaymış :smile:

Suda atma sorunu yaşayan arkadaşlar aşağıdaki konuda bazı çözümler var onları hiç denedi mi?

Bak bu oyun ETS 2 tarzı sürekli güncellenerek güçlendirilebilir yeni oyuna falan uğraşmasınlar.
İlk Spintires kendini belli etme aşamasıydı.
MudRunner orta şeker son oyunun gelişim aşaması.
SnowRunner de finiştir.
Artık bu saatten sonra özellik falan eklesinler araç DLCleri vs. Harita falan genişletsinler.
Bir de deploy yapmaktan ciğerimiz soldu içerideki dayı maske takıp dışarı çıksın artık asdfas

3 Beğeni

yalnız öyle bir cümle gördüm ama yerini şu an bilmiyorum tekrar bakmam lazım

Her yıl güncelleme ve içerik gelecek lafı vardı bunun tam açıklaması yok bu oyunda fsnin izlediği yol biraz zor yürür en az 2 yıl zaten yeni oyun yok ancak büyüyen kitle ile beraber mecburen bir başka oyun daha yaptırırlar ancak bu sürede biz yine oyunun geliştiğini görürüz zaten yeni nesil konsollara da yakışır bir oyun oldu oradan da kurtarıyorlar
-+ Saber interactive sadece bununla ilgilenmiyor tamam bir sürü stüdyosu var projeleri var ama tek olayı bu değil bu da bütün takımın yine daha büyük projelerde görev alacağı anlamına ve bu oyunla çıkıştan sonra sadece küçük bir takımın ilgileneceği anlamına geliyor

sadece sonraki oyuna kadar adam gibi bir isim bulmaları gerek
1 yıl sonra bu oyunun geldiği nokta acayip olacak :smiley:

3 Beğeni

Valla SnowRunner demirbaş olma özelliği taşıyor bence :smiley: Ayıracakları ekibin ince eleyip sık dokuması lazım ki ETS 2 gibi bir ekosistemi oluşsun kitlesi artsın. Oyun çıkartmak sancılı bir süreç olsa da bunu öyle bırakmıyorlar sürekli etkinlikler düzenliyorlar günceli takip ediyorlar sosyal medyayı çok aktif kullanıyorlar vesaire. Elbet de o aşamaya gelmek de bir mesele ama gelinmemesi için daha şimdiden bile bir sebep yok.

Ben ilerleyen süreçlerde uzun burundan daha çok Avrupa araçlarının da görülebileceği düşüncesindeyim tabii onlar için de ayrı bir harita olmalı. Aklı olan bunu yapar, büyük bir kitleye hitap edecekler çünkü. :smiley:

5 Beğeni

zaten ikinci oyun ets2ye otoyol araçları anlamında rakip olmak zorunda :smiley: yoksa neyleyelim o listedeki diğer özellikleri
eski oyundaki volvo daf scanialar bile gelse şu an oyunda inanılmaz duruyor şantiye hafriyat her işe giden kamyonlarla deli gibi oynarız

4 Beğeni

İşte unutulan ya da önemsenmeyen + isteklerinin senelerdir karşılanmadığı ama yine de tek alternatifi ETS 2 olan bir kitlenin de en iyi alternatifi olacaklar :joy:. Üstelik bunu kendi motorlarıyla yapacaklar çünkü her anlamda dinamik bir yapısı var oyunun. Oyunda neredeyse bir egzoz dumanını solumadığımız kaldı. Öyle yaşatmayı başardılar Valla.

Yapılmayacak şeyler değil ya zaten devrim niteliğinde bir alt yapısı var. Bu yapı sağlam olduktan sonra taş parçalarının üzerinden geçerken taşın fırlayıp lastikten ses gelmesidir, arazideki her harekette araçtan farklı metal seslerinin gelmesidir, patlamasıdır çatlamasıdır devede kulak :smiley:

Devede de boy var ama eşeğin ardından gidiyor diye bir laf var ya.
Aha işte biri ETS 2 biri SnowRunner… :joy:

6 Beğeni

Hasan abi online girmek istediğimde bu hatayı verip duruyo ne yapmalıyım

Bence adamlar hızını alamayıp SandRunner veya RoadRunner çıkarabilirler 3 sene sonra tabi. :laughing:

bekle geçecektir o aşamayı yukarıda verdiğim konuda çeşitli güvenlik duvarı ayarları var eğer hiç girmiyorsa ya da sana kiimse bağlanamıyorsa onla alakalıdır

1 Beğeni

snowrunner ve ets kıyaslaması bence yanlış ikisi farklı türler ancak snowrunner ets ye göre bencede daha kapsamlı ve daha zevkli ancak snowrunner artık direksiyon sorunalrını çözmeli diye düşünüyorum

2 Beğeni

ya şunu anladım gerçek simülasyoncuların hepsi direksiyon setleriyle oynuyor bi ben kalmışım heralde fakır hala üni okuyan öğrenci profilinde elinde bi laptop fırsat buldukça :joy: :joy:

2 Beğeni

Yalnız değilsin kardeşim :joy:

2 Beğeni

selamlar bir arkadaşımın oyunu donar gibi oldu ana ekranda o sırada new game e tıklayıp kabul etmiş ve yeni save e geçmiş biz bu eski saveyi nasıl geri getiririz platform: PS4
teşekkürler kolay gelsin

Eski save gelmiyor malesef bir arkadaşımda aynı şeyi yapmıştı denedik birşeyler olmadı

bu kötü oldu yine de teşekkürler