SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Şu an arkadaş listesinden davet etme sıkıntılı ana menüdeki oturumlardan katılmanız öneriliyor. + ESC’ye basıp oradan oturum sahibi Party ayarlarından yine kontrol edebilir.
Yakında düzeltilecek.

12.0 sürümünü hala oynayamadım yeni profil ekledim yine de başlamadı. Mevcut ana profilden modları kaldırıp farklı kayda eklemeyi planlıyorum oradan tekrar açılır diyeceğim yok tamamen bozuk çok aptalca bir şey yüzünden oyun başlamıyor.
Bugün son günleri sanırım tatile girecekler 11 Ocak’ta döneceklermiş. O yüzden düzeltilir diye tahmin ediyorum milletin hevesini kırdılar en önemli dönemde oyunda multiplayer sorunu ve yeni çıkan güncellemenin aptalca hatası var.

Sorun düzelirse akşam canlı yayında oynamak istiyorum.

1 Beğeni

Ana menüdekı oturum derken anlamadım.Find game den rastgele belkı denk gelebılır mı dıyosunuz

oraya girdiğinde arkadaşının oturumu görünmesi gerekiyor yani o seni davet etmeden girmen gerek ama malum oyunda bunlar da arada sıkıntılı oluyor yükleme ekranında takılı kalıyorsun

bu saatler bir sürüm gelmesi gerekirdi bekleyip göreceğiz noel tatilini millet multiplayer oynayamadan geçiriyor yabancılar çok sinirli

Haklılar.Basit bir hata,benim gibi sırf arkadaşları için almışlardır bide firma resmi bir açıklama bile vermemiş bu sıkıntı hakkında araştırdım bir şey bulamadım.

Merhaba Runners, ekip şu anda aşağıdakiler gibi birkaç bildirilen sorun üzerinde çalışıyor:

• Büyük Somon Zirvesi’nde kayıp araçlar
  • Bir mod nedeniyle konsolda negatif para
  • Sonsuz arkadaş listesi yükleniyor

hele şükür cevap geldi

Ocak beta ile eklenecek olan diğer araç Cat CT681

soldaki zaten var sağdakini ekleyecekler o kasalarla gelecek muhtemelen tomruk da taşınır ancak malum daha önce gösterilen heavy rock trailer’daki rock yükü henüz gelmedi
ws 49x için de böyle bir kasa vardı

5 Beğeni

Oyunu abimle oynamak için aldım, ben sadece ana oyunu almıştım ama abim premium sürümünü aldı. Co-op oynarken DLC ile gelen tüm araç ve haritaları satın almamış olmama rağmen kullanabiliyorum. Bu çok güzel bir şey.
Belki biliniyordur bu özelliği ama daha önce denk gelmemiştim. Alacak olanlar bunu göz önünde bulundurarak alsın.

Maalesef beta için yeni sürüm çıkmadı. :frowning: Tamamlanmış full profil ekledim yine girmiyor. Klasörü temizledim gene girmedi. Kimse yılbaşından önce çıkarın demedi bunlara kendi kendilerine erken saldılar. 11 Ocak’ta çıksa ne değişecekti? :smiley: Zaten gelen feedback doğru düzgün kullanılmıyor bile adamlar şu an mevcut betada Pacific aracın logs taşıma eklentisi bile koymamış ama sonra gelecek ama en başında koyulması gereken bir şey ya :smiley: Bu yılı da fiyasko ile noktaladılar. Bu oyunun başı ilk günden beri(spintires dev demo) beladan kurtulmuyor. Hep bir gariplik var.

1 Beğeni

Bence bu oyunu geliştirenlerin bazılarını ovve games ajan olarak sokmuş.:smiley:Oyunun gelişimini baltalayın diye.

Acaba?

Yani bilmiyorum bak şimdi olabilir mi?
Hı? Ne? Nasıl yani :slight_smile:

6786786

5 Beğeni

Ne yenilikler var görmek için detaylı vidyo.

4 Beğeni

Ya arkadaş kafayı yiyecem o kadar ugrastık save dosyam silinmiş llan :D:dD:D

Nasıl silindi sıfırdan mı başlıyor?

Hangisi olduğunu bulursam save dosyasını atarım.

2 haftadır oynamıyodum bugün girdim %1 olmuş köprü de oyunun en başındaki araba ile açıldı oyun

1 Beğeni

Multiplayer’da arkadaş listesinden davet etme sorunu çözüldü diyenler var. Kontrol edebilirsiniz.

Aynen öyle.Bi deniyim dedim güncellemede gelmedi ama bi baktım liste direk yüklendi.Düzelmiş.

evet beklenen güncelleme geldi

PTS Update 11/01/2021 (12.1)

Thank you so much for all the reports we’ve seen, please keep them coming!

Fixed crash in main menu when pressing "Continue"
Fixed bugs with incorrect hints behavior in activation zones
Paystar wheel hub clipping fix

şimdi girip bakacağım bakalım

maalesef çökme sorunu hala var bu sefer oynamaya devam ediyorsun tamamen kilitliyor :smiley: ama yükleme ekranından sonra geçiyorsun artık :smiley:

Selam arkadaşlar. Bir sorum olacak, oyunu oynarken arka planda modlar indirmeye devam ediyor mu? Yoksa, “mod browser” kısmında tüm modlar inene kadar beklemek mi gerekiyor? Reddit`te ve bir kaç yerde konu ile alakalı oyunun çalışması gerektiğinden bahsetmişler. Tam açık olarak cevaplanmamış.