SnowRunner 6.1 Türkçe Yama Çıktı( The Godfather Çeviri)

Merhaba, Yamanın son durumu hakkında bir gelişme var mıdır? Çevirmen arkadaşlar bilgi verebilir misiniz?

Snow Runner türkçe çeviri Durumu %90

Yama ne durumda merakla bekliyoruz.

Çok teşekkürler, çıkmasını dört gözle bekliyoruz :slight_smile:

Ayni ekibin çevirisi var ben kullandım da her mod da felan göndermen lazım felan çok saçma 10 TL destek için yollamıştım ama buna bir çözüm bulamıyorlar en son bıkıp her modda göndermekten orijinal haliyle kullanmaya başladım özellikle takip eden arkadaşlar bunuda göz önünde bulundursun

Hala test aşamasında mı acaba bilgilendirebilirmisiniz?

Son durum nedir? Hala eklenen bir dosya gözükmüyor? Bilgi verir misiniz?

Şuanda Test Ediliyor, Son güncelleme ile yeni satırlar eklenmiş. Onlar da çevrilince ufak tefek düzeltmelerden sonra yayınlanacaktır 1-2 güne.

Yama Çıktı

Yama çıkmıştır

2 kere düşünün aldım 1 güncelleme boyunca kullandım mod kuracağımda sıkıntı oluyor modlarda felan her güncellemede tekrar yollamaları gerekiyor vs.
o yüzden uğraşılmaz dedim orjinal haliyle kullanıyom sonradan pişman olmayın diye diyorum yani çeviri olması güzel ama böyle bi sistem olmaz her güncellemede yeniden , her modda yeniden bıktırır insanı deneyimlediğim için aktarıyorum

bende oyun yok zaten de indireyim kenarda dursun dedim. indirim falan olursa ilerde belki alırım diye. ondada rar şifresi hatası vardı sildim gitti geri…

Ana oyun eskisi kadar güncelleme almıyor artık bir benzeri var beta güncellemeleri oraya veriliyor sanırım. Geçenler 1 ay gibi güncelleme gelmedi birinci oyuna.

Yamayı bende indirdim lakin her kombinasyonu denememe rağmen şifre engelini geçemedim. Herkese paylaşıma açılan dosyalar niye şifrelenir anlam veremiyorum.

1 Beğeni

Kurulum nasıl oluyor?

Rar şifresine takılanların dikkatine: The ile Godfather arası 2 boşluk olacak şekilde yazın.

Kurulum: İndirdiğiniz initial.pak dosyasını SnowRunner\en/us\preload\paks\client klasörüne atınız.

Yama güzel olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık.

The Godfather Ceviri güzel bir iş çıkarmış. Korsan sürümde ve orijinal sürümde sorunsuz çalısıyor. Oyunun 5.1 sürümü ile uyumlu fitgirl sitesindeki sürümle sorunsuz çalışıyor. Discord sunucularında çeşitli imla hatalarını gözden geçirip daha iyi bir hale getireceklerini söylediler sizde destek olmak için yapımcı arkadaşa hataları bildirebilirsiniz. Yama daha beta sürecinde.
Bu arada çoğu kişi rar sifresinde sorun yaşamış rar şifresi The Godfather Çeviri arkadaşlar the ile Godfather arasında 2 boşluk birakin

Yamayı yaptım ama yükleniyor kısmında takılıyor ve açılmıyor.
Eski haline nasıl döndürebilirim.İnitial.pak dosyasının yedeğini de almamıştım.İnşallah sorun olmaz
Yardımlarınızı bekliyorum.

Sil, tekrar yükle.

İnitial dosyasini sil oyun dosyalarından sonra epicten doğrulama yaptır

1 Beğeni

Silip tekrar yüklemek çok ugrastirir