SnowRunner 6.1 Türkçe Yama Çıktı( The Godfather Çeviri)

en baştaki yerden indirdim bana indirme linki varsa atar mısınız ? çalışan

Bu arkadaşın güncel yaması yok henüz o yüzden yapabileceğim birşey yok.

yapmayın ya nereden bulabilirim ??

şifesi mi değişti ??

kafayı yicem olmuyor ya The Godfather daha ne olabilir ki ??

Spamdan ceza yiyebilirsin biraz sabırlı olman gerek

Aradaki bosluk 2 tane olacak

Sırf yardımcı olayım diye kayıt oldum siteye

Rar Şifresi :
The Godfather Çeviri

sadece kopyala yapıştır yapın. Herkes godfather a kadar yazmış kimse çeviri yazmayı denememiş.
“The” çift boşluk “Godfather” tek boşluk “Çeviri”

hayırlı olsun ve Çeviri ekibine teşekkürler. Buradan herkesin kurban bayramını kutlarım :slight_smile: :slight_smile:

1 Beğeni

eyvallah reis denicem

olmadı reis ssağlık olsun

Ben bu şekilde açtım kardeşim lakin benim oyun sürümü v6.1 olduğu için crash verdi sildim bende

Reis rar şifresi ne acaba kabul etmioda bunu

Ücretsiz yapılan bişeye neden şifre konulur ki… Millet yapamıyor işte.Yukarda yazanlar oldu onları okursan yaparsın.

Oyunun 6.0 ve 6.1 versiyonlarında yama çalışmıyor. Yamayı yapınca oyun açılmıyor. Nasıl bir çözüm önerirsiniz? Lütfen yardım.

Yamaya destek kesilmiş gibi duruyor. Diğer çeviri ekibi yeni güncellemelere uyarlıyor ama ona para vermeniz lazım. Eğer Türkçe yama olmadan oynayamam diyorsanız onu almaktan başka çareniz yok. Bana kalırsa oyunda bir süre sonra yamaya gerek kalmıyor.

1 Beğeni

ben almıştım onu ama gerek kalmıyor birde mod işi felan problem çıkartıyor hiç gerek yok oyunda bir süre oynayınca hasan abinin dediği gibi yamaya gerek kalmıyor

En kısa sürede 6.1 sürümüne güncelleme yapacağız Jurassic World Evolution çeviri projesi bitirmeye çalışıyoruz

Hasan kardeş snow runner yama güncellemesi devam ediyor

1 Beğeni

reisim peki 12 ekim oldu hala güncellenmedimi acaba yama güncelemesi

Arkadaşlar Merhaba,

Yama v12.1 olarak yayınlanmıştır. Yeni gelen v12.2 için hazırlık yapılmaktadır. Başlandığı zaman bilgi verilecektir. İyi oyunlar.

1 Beğeni