SiSL ile Edirne'den özel yayın... (Sorular)

Selamlar,

Dorselerin boş agirliklari her dorse için farklı mı?
Örneğin; Krone perdeli ile Schwarzmüller perdeli aynı agirikta mi?

Teşekkürler.

Son zamanlarda Türklerin yaptığı otobüs modları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Teşekkürler.

Bu dorse ne zaman gelir?

Çekici Körüğü gelebilme ihtimali olur mu?

Bir dorsenin farklı farklı adrese yük götürme olayı.(Parsiyel Nakliye sistemi)

Araçlar da sensör olayları olacak mı? (Yağmur asistanı, Otomatik far açılma sistemi vs)

ADR, Yanıcı Madde Sınıflarının ücret karşlığı ile alınmalı bence exp kazanarak kazanımı kalkması iyi olur ülkelere gitmek için vize vs için para vermemiz gerekebilir ETS1 de var bu olay

Yüklerin ücretleri daha gerçekci olabilmeli ve ya ekonomik zorluğunu seçebilelim.

1 Beğeni

Açlık ve Susuzluk simülasyonunu çok istiyoruz, eğer bu bir simulasyon oyunuysa gerçekten bunların olması gerekiyor diye düşünüyorum. Oyunda bir şeyler eksik ama ne çözemedim, tamamen bir simulasyon havasını yakalayamadım gitti. :sweat_smile:

Teşekkürler,

Araçlar yakıt tukettikce ağırlıkları azalıyor mu? Azalıyorsa performansı etkliyor mu? Hızlanma vs.

2 Beğeni

Schmitz ,Talson, Kassbohrer vs. gelir mi ileride

Cartwright’a ne oldu ?

2017 model Iveco hi way Np ve XP Hani Scs Fia Etrc’ye getirmişti wot görevinden önce

Man e line 3

egzoz dumanı yok abi en önemlisi o bence

1 Beğeni

Tuğba ablanın fanları oluştu mu? :smiley: Rusya çıkarken artık vakti olursa yayına davet ederiz. Harita tarafında anlatacağı çok fazla şey var.

7 Beğeni

bence bazı bölgeler karlı olmalı selçuk abi kuzey bölgelerde

4 Beğeni

Çekya hakkında tecrübelerini anlatmaları iyi oldu, dil yüzünden yalnız biri için iyi bir seçim değil gibi.

4 Beğeni

Çekyaya gidebilen biri diğer ülkelere de gider ama iş bulup çalışma zorunda kalan için sıkıntı o dili konuşabilmek için biraz trakyadaki pomakçe benzeri dilleri bilmek lazım
Türklerin turizm dışında daha az tercih etme nedeni zaten belliymiş

4 Beğeni

:stuck_out_tongue:

16 Beğeni

Şöyle bir alternatif olabilir; kapalı hava bu bölgelerde bazen kar yağışı olup her yanı zamanla beyaza bürüyebilir.