SiSL ile Edirne’den Özel Yayın Perşembe akşamı 20:00’de!

İveco stralis yenilemesi de tatlı olurdu, hiç yoktan iyidir. Alet köpükten yapılmış gibi duruyor oyunun geldiği noktaya seviyeye uymuyor. Harita yapsınlar haritaları yenilesinler, hobi olarak yine yenilesinler ama kamyonlara hiç önem verilmiyor.
Mesela nextgen scania bile bence yeterince dengeli değil, dengesi kötü araçlar mutlaka daha keyifsiz gidiyor. Klavye ile oynayan garip olduğum için bana mı öyle geliyor bilemiyorum.

bu yüzden sordum zaten :smiley: burada sorsan scs battı batacak :smiley: ben 22 senedir zevkle kesintisiz SCS ile yürüyorum :slight_smile: kısmet artık sonrası.

çoğunun cevabını veremeyeceğini biliyorsunuz değil mi :smiley:

8 Beğeni

-Ufak Bir Detay Olabilir Ama Kamyonların Gece İnterior içinde Yanan Gece lambaları veya ambiyans Aydınlatmalarının Oyuna uyarlanması olabilirmi bununla ilgili bir çalışma mevcutmu.

• Fmod ile birlikte Süspansiyon Sesleri Çalışmaları Varmı?
2 Beğeni

SCS performansı neden bu kadar düştü ve neden yaptığı her ince detayları tanıtarak insanları bunaltıyorlar?

5 Beğeni

eylül 2021’den eylül 2022’ye kadar olan tüm güncellemelerin ve gelişmelerin listesinde göre gidilecek. geçerken zaten sorduklarınızı da kapsıyor. daha önemli olan şeyler ses sorunları, heart of russia durumu, dx12 pbr desteği gibi şeyler öncelikli elbette

4 Beğeni

Balkanlar dlcsinde neden Yunanistan yok ?

yeni cover

11 Beğeni

En sorulması gereken şey belki de, tünele girince karanlık da olsa tadından yenmez aslında. O kadar ışık güncellemesi getirildi, farlar yine etki etmiyor bazı tünellerde.

Aslında çok iyi yere değindin fakat unutmamalı ki bizim buradaki veyahut Türk kitlesi kadar oyuna bağlanan bir topluluk yok denenecek kadar az. :slight_smile:

Yabancı forumlarda biraz daha seviyeli tartışmalar, yorumlar olsa da yine dediğim gibi yukarıdaki muhabbete çıkıyor olay.

Bir diğeri de bu oyundan ne bekliyoruz ? SCS dese ki Park’a bakalım ne yazmışlar, ne istiyorlar bizden hemen ekleyelim… ETS 3-4 lük özellikler isteyen çıkar :grinning_face_with_smiling_eyes:

bi 15 dkya sisl geliyor :smiley: yayın yine 5-10 dk geç açılırsa bilin ki içerideyiz

3 Beğeni

Sis Farları Yanan Tek Araç Yayından Geldim :smiley:

1 Beğeni

Ve pleyt kısmı gece yeşil renk parlayan bir araç :grinning:

Selçuk abiye sorum:
Bu yıl üniversitede Dijital Oyun Tasarımı bölümünü seçtim. Kendisi de sektörde olduğu için soruyorum.
İş açığı istihdam en çok hangi departmanlarda oluyor ? Yani yazılım olarak mı modelleme olarak mı ? Nelere odaklanma mı önerir tavsiye eder? Hangi programları ve dilleri öğrensem artısı olur? Örneğin yarın Scs’ye oyun motoru geliştirici veya başka bir bölümüne başvursam benden neler bekleyecekler?

Selçuk abi thrustmaster etkinliğine özel dorse kaplaması yapılmıştı destination hannover etkinliği için neden dorse kaplaması veya dorse yapılmadı bir bilgin var mı ?

​oyunda bazı sesler eksik örneğin fren yapınca lastiklerden gelen ses ve disk sesi

Selçuk abi ets2nin 10. yılına özel 10 tane yeni özellik tanıtmanız yok mu :grin:
Bide international lt’nin makyajlanmış versiyonu gelir mi ?

Polislerin yol kenarında çevirme yapması ve kamu araçlarının sirenle geçerken yol verme olayı gelebilir mi

Uzunları yakınca yanıyor Selçuk abii :smiley:

çekiciye göre sürekli FMOD ayarı yapıyorum buna bir kayıt sistemi getirelebilirmi ?? kayıtlı menüden kullandığım aracı seçmek çok büyük kolaylık olur. bir de sürüş modlarına ( normal, ekonomik, yüksek güç ) bir tuş ataması getirebilirmi ?? sürüşü bırakıp gerekli modu seçmek için ayarlara girmek gerekiyor. son sorum ai traffik güncellmesi varmı acaba ?? gerçekten ama gerçekten gerekli !!! kendi aralarında geçinemiyorlar resmen :slight_smile: