SimülasyonTÜRK -YouTube, Kick, Twitch Canlı Yayınları

Haftalık Farming Simulator 19 yayını başlıyor… Twitch

Haftalık FS 19 canlı yayını 20.00’de başlayacak. Twitch Twitch YouTube https://www.youtube.com/c/simulasyonturktv/live

Bu akşam da canlı yayın yok sıkıldım ama yapacak bir şey yok grip nezle olunca migren ve sinizüt tavan yapıyor pcde zor duruyorum böyle olunca ölmek daha mantıklı çekilecek gibi değil bu dert :smiley: düzelsem hafta içi yapıcam da bakalım bunaldım

6 Beğeni

geçmiş olsun hasan sinizüt de var ise çekilecek dert değil harbiden

1 Beğeni

Bu akşam yayın 20.00’de ancak ben yine 10 dk. kadar erken açabilirim. Twitch

YouTube & Twitch olacak.
ProMods haritası kurulu

2 Beğeni

Haftalık ETS 2 Canlı Yayını; ProMods Balkanlar, BM Lojistik, Yeni yılda beklenenler Twitch

3 Beğeni

Bu akşam ProMods haritasına DAF F241(XBS’nin çıkardığı yeni çekici modu) ile devam ediyoruz. Twitch 19.00 civarında yayın açılacak. Trucksbook aktif olacak BM Lojistik için km yapmak gerek :smiley:

5 Beğeni

Haftalık ETS 2 yayını başlıyor…
DAF F241 ile ProMods haritasında Selanik’e saman balyası taşıyoruz. :point_right::point_right: Twitch

1 Beğeni

28 Ocak Pazartesi Tropico 6 Beta - Akşam bir şey olmazsa…
3 Şubat Pazar 19.00 Haftalık ETS2 Yayını

2 Beğeni

Plane Mechanic Simulator’ın betasını canlı yayında test ediyoruz. Twitch

1 Beğeni

Evet akşam 20.00 civarında ATS yayını açıyoruz. :smiley: (Plane Mechanic Simulator videosu akşama anca yetişecek bittiği an açarız)

2 Beğeni

SCS Software bu akşam American Truck Simulator’ın 3. yıldönümünü bir canlı yayın ile kutlayacak. Biz de aynı anda Meksika haritasında yollara düşüyoruz. Twitch

2 Beğeni

Haftalık ETS2 yayını başlıyor… Twitch

1 Beğeni

Bu akşam 19.00-19.30 civarında ETS2 yayını var. Romanya haritasına bakabiliriz ama çok güzel değil bakarız farklı yollarına keşke sürprizi yayın sırasında açıklayabilsem de zamanı değil alakasız olacak :smiley: sabır… sonra bol bol yayın yapacağız zaten

3 Beğeni

Haftalık ETS2 canlı yayını başlıyor… Twitch

3 Beğeni

Haftalık ETS 2 Yayını Twitch

1 Beğeni

Bu hafta da yayın yok. Kanal ile ilgilenmeliyim. Durumu düzeltene kadar olmaz herhalde :slight_smile: Hem bir şeyler biriksin anlatalım…

2 Beğeni

Evet 24 Mart Pazar akşamı canlı yayın var. :smiley: 19.30 civarında başlayacak.

4 Beğeni

FS 19 Multiplayer - OraletBirlik yeni çiftliğinde! Canlı yayın başlıyor… Twitch

2 Beğeni

DAF 95 ati ile tek sefer atıyoruz Twitch

2 Beğeni