SimülasyonTÜRK -YouTube, Kick, Twitch Canlı Yayınları

Bu akşam normalde ets2ats yok ama malum güncelleme olduğundan ve 1 hafta tatilde olup ara verdiğimizden ETS 2 açmayı düşünüyorum 20den sonra başlarız gibi

1 Beğeni

ETS 2’nin 1.32 sürümünde canlı yayın başlıyor… Twitch

2 Beğeni

Dayz’nin modern hali SCUM’ı canlı yayın ilk kez oynuyoruz!

1 Beğeni

Bu akşam 20.30’da ETS 2’de ProMods 2.30 ile eklenen Balkan ülkelerine gidiyoruz! Twitch

4 Beğeni

Yayin internet baglantisi nedeniyle kesildi sonradan fark ettim. Hala yok ne oldu bilmiyorum.

Cuma akşamı yayın olamadı istanbul’daydım şimdi eve geldim Cumartesi akşamı yapmak istiyorum.

ETS 2 ProMods 2.30 yayını başladı. Bulgaristan’a gidiyoruz! Twitch

Battlefield V (open beta) oynuyoruz! Twitch

Insurgency Sandstorm indiriyorum. 18 Eylül’de çıkacak bu açık betası(sipariş verenlere) o yüzden indikten sonra 2 saat yaklaşık yayın açabilirim.

18 Eylül’de erken erişim sürümü çıkacak olan Insurgency Sandstorm’un canlı yayını başlıyor… Twitch bir bakalım neymiş

Bu akşam yayın planı
20.00-21.00 arası Construction Simulator 2 PC
21.00-22.00 arası eğer çıkmış olursa Forza Horizon 4 Demo
22.00-23.00 arası Assetto Corsa Competizione?

Construction Simulator 2 yayını devam ediyor Twitch

Bu Cuma akşamı 20.00’de ATS yayını var. Önce ATS yapalım sonra ETS 2 gireriz ancak önümüzdeki hafta Pazar akşamı olacak. Pazar akşamı 19.00’da başlamaya çalışıcam. 4-5 saatlik bir yayın olacak. Sİncap beye rakip olacaz ama yapacak bir şey yok. Gerçekten olmuyor yayın olayı bazen rastgele açılabilir ama diğer işlerden vakit kalmıyor.

1 Beğeni

Twitch canlı yayın paylaşıldı

Bugün 15.30’da Train Sim World canlı yayını var! Twitch

1 Beğeni

Bu akşam ETS 2 yayını var. 1.32’ye tekrar geçtim. BM Lojistik için birkaç iş yapar yarın için gazlaşırız :smiley:

1 Beğeni

yayın başladı :smiley: Twitch

1 Beğeni

Escape from Tarkov Alpha v10 güncellemesi dün yayınlanmıştı.
Canlıyayında oynuyoruz! Twitch

Tekrar belirtelim. Cuma akşamları artık yayın olmayacak. Pazar akşamı 20.00’ye çektik.