SimülasyonTÜRK -YouTube, Kick, Twitch Canlı Yayınları

Bu akşam yayın olacak.
ETS 2 & SpinTires: MudRunner

F1 i bugüne çeksek olabilir aslında ben bugün müsaitim yarın okul var yarında müsaitim gerçi sıkıntı yokta bugün daha rahatım okula gitmeyeceğim :smiley: oyuzden

bugün olmaz :frowning:

Neyse sıkıntı yok Simuş amca spinde multi mi gireceksiniz

ben tek giricem duruma göre bakalım multiplayer olabilir ama harita modu bulup yapıcam öteki türlü normal haritayı oynamaya gerek yok

1 Beğeni

ETS 2 yılbaşı etkinliği canlı yayın devam edecek :smiley: birazdan… gfggdfg

1 Beğeni

selçuk abi ile bir yayın olurmu yakın zamanda

SiSL ile yayın şu an yapılamaz. Bunun nedenini daha önce de söyledim. Önemli bir şey olur anlatılacak şeyler vardır yapılır. Ocak ayında istiyorum açıkçası :slight_smile: Artık kamera bile kullanabilirim dedi. Daha anlaşılır olur.

Önümüzdeki hafta yayın yapmak istiyorum.

Cuma 29 Aralık 2017 - 20.00 civarında ETS 2 olabilir. Yılın son yayını olur.
Hafta içi bir şey diyemiyorum. Bakacağız.

Hasan abi bu akşam yayın var mı?

Capture card alacağını ve 2018 de geleceğini söylemişti ama bilmiyorum belki bi süpriz yapıp yayın açmaya karar verir

kart geldi de akşam alıcam onu takıp açabilirim duruma göre

Hayırlı olsun Hasan amca F1 ne zaman ozaman :joy_cat:

Yayın yapamam kapsamlı testler yapıyorum. Bilgisayarla ilgili ayarlamalar yapıyorum. Tek PC’de bazı zorluklar var.
Bitsin yılın ilk günleri başlarız. Tabii yayında aslında şu an sıkıntı yok benim derdim kayıt olayını rahat oturtmak.

1 Beğeni

1-7 Ocak 2018 Haftalık Yayın Planı

3 Ocak 2018 Çarşamba Akşamı 20.00 (19.00’da başlayabilir) SpinTires: MudRunner (modlarla birlikte)
4 Ocak 2018 Perşembe - 20.00 - F1 2017
5 Ocak 2018 Cuma Akşamı 20.00 - ETS 2 (modlarla)
6 Ocak 2018 Cumartesi - 20.00 - Cattle and Crops
? Ocak 2018 ? - Railway Empire

2 Beğeni

F1 ı olan şöyle bi 3-4 kişi daha gelse f1 de gayet iyi bir oyun ama varsa yoksa ets…

F1 2016 mevcut bende aynı zamanda xbox aynı kulvarda yapamıyoruz maalesef. :frowning:

2016 değilde 2017 yapıyoruz biz

biliyorum her hafta düzenli olarak f1 2017 ile sezon yarışı yapan arkadaşlar var ama dediğim gibi hepsi xbox da

1 Beğeni

Spintires: MudRunner canlı yayını başlıyor! Twitch

1 Beğeni

ETS 2 & ATS yayını bu akşam 20.00’de başlayacak… :slight_smile:

her şey yolunda giderse her iki oyuna da girip oynayabilirim gece yarısına kadar sürebilir

1 Beğeni