SimülasyonTÜRK -YouTube, Kick, Twitch Canlı Yayınları

SCS’in ATS yayını var biz de açıp biraz ATS övebilirdik aslında

1 Beğeni

Akşam 20.00 civarında yayını açıyoruz sadece ProMods’ta sürmek istiyorum o arada yeni gelişmelere bakarız(gündem simülasyon kapsamında zaten olacağı şu bu yayını gündem simülasyon olarak devam ettiricez)

1 Beğeni

Mixer kanalımız;

Önemli şeylerin yaşanacağı haftalara giriyoruz. :smiley: Cumartesi günü her şey yetişirse akşam bir canlı yayın olacak. Son durumları ve neler olacağını konuşmak lazım. ETS 2’de olacak ama yayının başında baya bi F-MAX, Türkiye, Gündem Simülasyon konuları konuşulacak.

5 Beğeni

Gündem Simülasyon ÖZEL yayını başladı! Twitch

2 Beğeni

Cuma akşamı Gündem Simülasyon erken yayınlanırsa ardından yayına geçilecek olmadı Cumartesi akşamı zaten hafta sonu Thrustmaster T300 RS GT incelemesi için uğraşıcam.

1 Beğeni

Yayın kesinlikle bu akşam değil :smiley: Yeni geldim daha Gündem Simülasyon ile cebelleşicez… :frowning: Cumartesi artık

1 Beğeni

Bu akşam yayın 20.00 civarında başlayacak daha erken de girebilirim. :smiley: YouTube & Twitch

1 Beğeni

GS-FB maçı varmış o yüzden 21’den sonra açıcaz zaten Emre ile multiplayer girelim diyorduk yapacak bir şey yok :smiley:

twich-28-eylul-yayin-banner2

1 Beğeni

Dün akşam yapamadığımız yayını bu akşam 20.00 civarında yapacağız sanırım etkinliği bitirelim bari

5 Beğeni

Canlı yayın başlıyor Twitch

1 Beğeni

ETS 2 ProMods Multiplayer canlı yayını

4 Beğeni

Akşam YouTube ve Twitch’de moderasyona yardımcı olacak kişilere de ihtiyacımız var.

Bu akşam yayın yok. Pazar akşamı 20.00 civarında yapabiliriz. Ayrıca monitör sorununu çözdüm o yüzden Facebook’ta bir canlı yayın denemek istemiyor değilim. :smiley:

20 gibi yayını açıyorum :smiley:

2 Beğeni

Çarşamba akşamı SCS’in canlı yayını sırasında biz de yayın açıyoruz. İzleyip değerlendiririz.

6 Beğeni

Bu akşam 19.00’dan sonra yayın başlayacak. Gece geç saatlere kadar sürecek haberiniz olsun yarın Pazar zaten :smiley: Pazar günü de yine akşama doğru başlarız.

6 Beğeni

Türkiye-Trakya yayınına bu akşam devam ediyoruz. İstanbul’dan başlıyoruz. :tr: