SimülasyonTÜRK -YouTube, Kick, Twitch Canlı Yayınları

Thief Simulator renderı yapıyorum daha yüklenecek :frowning: elektrikler kesildiği için böyle oldu yayın olmayabilir.

Special Transport DLC’si çıktı! İlk bakış yapıyoruz.

4 Beğeni

Hasan şef Mutfakta Harikalar Oluşturuyor(!) (Devam ediyor.)

Akşam 20.00’de 1.33 yayını var ancak benim araç bozuk baştan söyleyeyim.

3 Beğeni

Farming Simulator 19 canlı yayını başladı! Twitch

FS 19 yayını başlıyor. Twitch

1 Beğeni

FS 19 Multiplayer SimülasyonTÜRK Kasabasından canlı yayın başladı! Twitch

2 Beğeni

21.00 civarında FS 19 canlı yayını olacak. Haberiniz olsun çok sürmesini istemiyorum öncesinde Baltık olayına bakarız, indirim olayını gösteririm.

3 Beğeni

ETS 2’nin Beyond the Baltic Sea DLC’sini canlı yayında dolaşıyoruz!

SiSL ile ETS 2 Beyond the Baltic Sea DLC’si yayını başlıyor… Twitch

Baltık paketi çıkış akşamı 18.00 civarı canlı yayın olacak.

Cuma akşamı 19.00’da FS 19 Multiplayer Çiftlik
Pazar akşamı 19.00’da Haftalık ETS2ATS

1 Beğeni

Çarşamba akşamı değişiklik olabilir. Treasure Hunter Simulator geldi hazine avına çıkmamız bence daha doğru olur. :smiley: Baltık ülkelerinde ne işimiz var?

Birazdan canlı yayına giriyorum haberiniz olsun. Çekiliş olmayacak.

1 Beğeni

Treasure Hunter açacaktım ancak hem erken hem de bir görüşme yapmam lazımdı. FS19 yayını 19.00’da :slight_smile:

Haftalık ETS2ATS yayını başlıyor… Twitch

Bu akşam canlı yayın 21.00 gibi başlayacak. Baltık DLC’sinde multiplayer şekilde dolaşacağız. Yani OraletBirlik yollarda!

5 Beğeni

Ayvanlara fısıldayan adam ile Puma avı - Parque Fernando Thehunter COTW Multiplayer bu akşam 20.00 civarında :slight_smile: Twitch Tolga abi falan da olacak :smiley:

1 Beğeni

Duyuru!
22 Aralık 2018 Cumartesi akşamı SiSL ile ETS2ATS 2018 Yılı Değerlendirmesi var. Son paylaşılan açıklamalarla birlikte kapsamlı bir yayın olacak. :slight_smile: Bir de SiSL kamera ile yayına katılacak. :slight_smile:

10 Beğeni

Haftalık Farming Simulator 19 yayını başlıyor… Twitch