SimülasyonPark'ın "SQUADPARK" Oyun Takımına Başvurular Açıldı!

Herkese selam,
2015’in Aralık ayında erken erişime açılan taktiksel savaş simülasyonu SQUAD’ı uzun süredir oynuyorum. Project Reality zamanlarında oynayamasam da simülasyonu seven biri olarak Squad bu açıdan çok hoşuma gidiyor. SimülasyonPark’ın açılmasıyla takım oluşturma fikri aklıma yatmaya başladı.

Takımın adı "SQUADPARK"
Amacım sadece yakın çevrede ve sitelerde aktif olan Squad oyuncularını bir araya getirmek. Bilmeyene öğretmek. Bu sebeple profesyonel bir takım değil. Hem bir araya gelip oynayabilelim hem de öğrenen kişiler zamanla farklı oyunlar veya takımlarda yer alabilsin istiyorum.
Katılacak kişilerle yapacaklarımız şunlar;
Muhtemelen çoğu çok oynamamış olacak ve birlikte yabancı/yerli sunuculara girip zaman harcayacağız. Amaç yine eğlenmektir. Farklı haritalarda farklı oyun modlarında oynamaya çalışacağız. Mantığı çözeceğiz silahları tanıyacağız. Taktikleri öğreneceğiz. Gerektiğinde farklı takımlara da destek olarak katılabilme olasılığı da var.

Etkinlik saatleri konuşulup kararlaştırılır. Bir sürü oyun var ve vakit bulunmayabilir. Bu gibi zamanlarda siz de organize olup oynayabilirsiniz. Aşırı ciddiye alınacak bir olay değil sadece belli başlı kişilerin bir araya gelip oynamasını istiyorum.
Squad gelişiyor ve devam edecek. Yapılan çalışmaları çıkışından beri takip ediyorum Unreal’da harikalar yaratılıyor.

Oyunu oynarken gerçek taktiklere göre oynamanız gerek. Sabır, zaman istiyor. Dikkat istiyor. Herkes yavaş oynanıştan hoşlanmayabilir. Ama simülasyonu anlayan ve sevenler… bunu da sevecektir.

Oyunu ciddiye almasam gram oynamam uğraşmazdım. Burada harbi simülasyon var!

Buluşma saatlerinde ortalama 2-3 saat oyun dönebilir. Kimi zaman adam bile göremeyebilirsiniz.

Bilgiler;
Tüm iletişim burada gerçekleştirilecek. SimülasyonPark’ta var olan gruba alınacaksınız ve özel bölümde iletişim kuracaksınız.
Discord odamız burada
Gerekli görüldüğünde Facebook sayfası, grubu açılabilir. Direkt iletişim için grup olabilir tanımadığımız kimselerle oyun oynayamayız doğal olarak.

Rütbe sistemi;
Askeri isimler olmayacak.
Deneyim süresine göre takım içi rütbe ile başlamak istiyoruz.

Gelecek planları;
Yeterli takım üyesi resmi karşılaşmalara katılabilir ama bunu sadece Türk takımları arasında yapabilir.
Squad Türk topluluğu içinde aktif olabilir.
Sunucu açılabilir. Bu tamamen Türk topluluğuna ve oyunun büyüklüğüne bağlıdır.

Takımlar 9 kişilik olduğundan şu an hedeflediğimiz oyuncu sayısı budur.

Aşağıdaki form üzerinden başvurabilirsiniz.

3 kişi şu an kabul edilmiştir. Diğerlerini de kontrol ediyorum. Yalnız bu ay oynayamabiliriz.

Kabul edildiğim için oldukça mutluyum… Teşekkür ediyorum geri dönüşün için @HasanOfke … Ne zaman dersen o zaman oynayalım sıkıntı yok…