Simülasyoncuların Mizah Köşesi

Kırpıp atmakla uğraşmak istemedim kendiniz görün bazıları çok iyi :smiley:

https://www.webtekno.com/bu-hafta-gozden-kacirmamaniz-gereken-en-komik-tweetler-h118897.html

1 Beğeni
7 Beğeni

EVR’ nin her paylaşımı ayrı bir mizah seviyesinde
image
:cowboy_hat_face: :cowboy_hat_face: :cowboy_hat_face:

5 Beğeni

:smiley:
Şöyle söyleyelim 2004deki 1.0 patchında hepinizin malumu kahve olayları vardı bunun ilk sürümündede çıktı bu yüzden apar topar launcherdan kaldırıldı.
Adamlar utanmamış bile direk ilk sürümü upscale etmişler.

4 Beğeni

:smiley:

21 Beğeni

Bende resim yüklenmedi sandım asddsdd.:smiley:

4 Beğeni

modeme attığım bakışı görmen lazımdı. allahına kavusuyordu az daha :smiley:

5 Beğeni

Dedim, noluyor lan :grinning:

3 Beğeni

Yan sekmede açtım. Burada da yüklenmedi diye bekledim JKSAJDJAKSDNKSADK

3 Beğeni

Vallahi burada ne demek istedin anlayamadım :joy: Başta internette sorun filan var dedim komşunun interneti vardı oradan gireyim dedim oradan açtım gene aynı şey :upside_down_face: :joy: :rofl: :sweat_smile:

1 Beğeni

Sana yakıştı. :smiling_face_with_three_hearts: @BabyYoda

6 Beğeni

:pleading_face:

15 Beğeni
9 Beğeni

Toggyo drift :sunglasses:

1 Beğeni

“KenDiMiZi gÜvEnDe HiSSeDiYoRuZ :woozy_face:

4 Beğeni

:flushed:

9 Beğeni

İlk başta Simpson teorisi gibi düşündüm yok ya olamaz dedim ama ben artık kesinlikle benzerliklerine vs. inanıyorum alinol’ün tema renkleri ile aramco’nun renkleri aynı, ben sulayem’in sir axelrod gibi takılması (sir axelrod klasikti fakat kendini elektrikli gibi gösterip külüstür mafyası yani limonların gizli lideri) (sulayem ortadoğuda arap ama avrupa veya amerikada fransız veya isviçreli gibi davranması vs.), yeni nesil yakıt ve sürekli oluşan kazalar vs. olması, 2 tarafta da benzin şirketlerinin memleketlerinde yapılması (alinol- ingiltere/ saudi aramco- s. arabistan - cidde). Bu kadar benzerliğin olması hiç mantığa uymuyor. Artık ışınlı kamera (drone’lar için var) vs. etkisiyle patlayan araçları görürsem hiç şaşırmam.

1 Beğeni

Yarıştan önce bunu attım ve yarışta 4 pilot motor arızası yüzünden yarış dışı kaldı :face_with_raised_eyebrow: :flushed:

3 Beğeni

:thinking: Yok artık o kadar olamaz, umarım sadece motor arızasıdır, tuhaf komplo teorileri kurmak istemiyorum :rofl:

1 Beğeni

Kurtlar vadisi : Arabalar :point_left:

3 Beğeni