Simülasyoncuların Mizah Köşesi

Çok ufak gelişmiş versiyonu sadece, onun dışında herşey aynı ETS1&UKTS ile :smiley:

Aslında irlanda olsa iyi olurmuş, olası bir ingiltere dlc ya da düzeltmesinde eklenmesi gerek gibi. Kuzey irlanda zaten ingiliz sayılıyor her türlü birbirleriyle bağı da var bu ada ülkelerinin yani. :smiley:

1 Beğeni

12 Beğeni

Şuan durum böyle…

7 Beğeni

Bunun truckersmp li versiyonu da vardı sanırım :smile:

1 Beğeni

UE5 oyun dünyasını yerinden oynatmak için gerçekçiliğe açılan ilk kapıdan içeri destursuz bir şekilde depik atarak dalmıştır

14 Beğeni

sadece oyun da değil aslında film sektörü mimarlık okuyan insanları bile cezbedebilecek içeriklere sahip bir oyun motoru yapmışlar. hatta the mandalorian izlediyseniz orda kullanılan mekan tasarımları ue ile yapılmış varın siz düşünün ue5’in geleceğini :smiley:

3 Beğeni

Azerbaycan GP 50.Tur Perez-Hamilton :upside_down_face:

8 Beğeni

3 Beğeni

22 Beğeni

hala inanılmaz şekilde 4k kapasiteli server istiyorlar. böylelerini gördükçe sinirden gülüyorum dlfmşlmaslkşdmaşsdmasldas

5 Beğeni

Trafik canavarı detayı çok iyi :smile:

4 Beğeni

Beyini koltuk gibi kullanmak nedir ya gümledim :smiley:

5 Beğeni

Açıkçası kalabalık sunucular olmasını ben de isterdim ama tmp mantığında değil kurallara uyarak. Ve resmi multiplayerda ban yeme korkusuna zaten kimsenin trollük yapacağını da sanmam o yüzden eğlenceli olurdu diye düşünüyorum

2 Beğeni

yıllardır TMP trolleriyle oyun oynamaktan sıkılanlar için ilaç gibi geldi bu özellik fakat ilerleyen dönemde SCS kendi sunucusunu kurarsa yine 1-2k kişinin girebileceği sunucular daha farklı olabilir. ama şu haliyle ben ve benim gibi düşünen ve mutlu olan kişiler var ki keyfine doyulmuyor gerçekten :slight_smile:

4 Beğeni

Tmp ben de oynamıyorum lanet kanser kitlesi yüzünden. Bu özelliği henüz denemedim ama tam sürümde çok keyif alacağımdan eminim sonuçta trolleyen kimse olmayacak. Umarım kalabalık sunucular da ilerleyen dönemlerde gelir

2 Beğeni

SCS hepimizi sevindirir :slight_smile:

2 Beğeni

Tmp’nin kanser kitlesinden çıkarken SimulasyonPark oyuncuları

11 Beğeni

tam anlamıyla biz :smiley:

3 Beğeni

Elbette olabilir ama 8 kişide bile fps düşerken ( ki normal zaten bu) 1-2k kişiyi hangi pc kaldirabilir ki yapay zeka ile :smiley:

4 Beğeni