Simülasyoncuların Mizah Köşesi

8 yıl oldu :pensive:

ehuew

13 Beğeni

beyler bu kadim savaşı biliyo muydunuz bilmiyorum ama ben daha önce bunun orjinalini izlemiştim gül gül ölmüştüm. şimdi bunu izledim yine gülmekten öldüm. :joy:

4 Beğeni

cs editi daha güzel

14 Beğeni

Ulan gece gece tam yorgunum uyumak istiyorum,bağırta bağırta geçiyorlar sokaktan işte o zaman hayatımda etmediğim küfürleri ediyorum :smile:

4 Beğeni

Herkesin modifiye anlayışına saygım var ama gecenin 2-3’ünde,
mahalleye son ses müzik, egzoz ile girene asla yok…
Hedef göstermiyorum ama bunların yüzde 70’lik kısmı Tofaş ve Honda tayfası :expressionless:

9 Beğeni

ben öyle kişilerin plakasını alıp polis e şikayet ediyorum

3 Beğeni

Mantıklı, ama gece kalkıp uğraşmaya üşendiğim bir olay

2 Beğeni

Hondaya karşı zaafım var eski kasa civicleri gerçekten çok seviyorum ama böyle saygısız zibidilerin elinde çürümesi ve oyuncak olması beni çok üzüyor.
Bu arada düşüncene katılıyorum.

2 Beğeni
2 Beğeni

SCS’nin yeni renk şeması
x

25 Beğeni

Hahahah cidden aynısı artık.
Hele sarılar daha beter :joy:

2 Beğeni

gerçekçilik istediniz gerçekçi oldu :smiley: isteseler herhalde tutturamazlar nasıl bir ışıklandırma sistemi geldiyse değmediği değiştirmediği yer yok adamlar çok dipten başlamış anca düzeltilir çünkü :slight_smile:
hasan sarısına karşı bir hamle olarak değerlendiriyorum sarı renk alamıyorum resmen

6 Beğeni

:pensive:

8 Beğeni

hatırlatma ağlayacam şimdi gözüme toz kaçtı

1 Beğeni

Şu an bile yeni dlc lerdeki bazi şehirlerde otogarlar eklenmesi, olması bir altyapi çalışması olabilir tıpkı mp olayının 3-4 yıl önceye dayanması gibi🙂 ama bu ihtimal %5 tabi kim bilir kaç yıl sonra ne zaman…

2 Beğeni

MSFS’e güncelleme gelmiş bakalım neler gelmiş | Sorunlar Artmış

sa

10 Beğeni

Bakalım Mercedes’in sorunları onları ne kadar geriletmiş/Hamilton kazanmış

1 Beğeni

SCS’nin binasına bakalım dedik olum bune SCS binası