Simülasyoncuların Mizah Köşesi

1 Beğeni

2 Beğeni

tövbe

28 Beğeni

2019 Bahreyn, Lider giderken motoru patlayan Leclerc

Es_pS1lXEAI6_QL.jpeg

5 Beğeni

Gece gece ne güldüm ya :smile:

3 Beğeni

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

9 Beğeni

:smiley:

2 Beğeni

Bu mp işine artık truckersmp yetkililerinin el atması lazım. Admin suçlu olan kişiyi görmüyor, benim bi frenleyemediğim için yan şeride atladığımı görüyor ve özür dileyip durumu izah etmeme rağmen beni 3 yıl banlıyor. Ben artık bunu sadece türkler için algılamaya başladım. Türk adminlere anlattın mı anlıyor fakat yabancı adminler dinlemiyor bile. Yazık gerçekten çok yazık.

Kodlu tırlarla dolaşan türklerden bahsetmiyorum bu arada. Onlar zaten mpden komple uzaklaştırılmalı…

Sen truckermp adminlerinin %80ninden ne bekliyorsun… yarısı ne yaptığını bilmeyen bir grup zaten… her biri kafasına göre süre belirliyor… Ama öyle onları görmüyor beni görüyor işleri raporlamaya bakıyor. videosunu paylaşsana banlandığın. anın

2 Beğeni

Kayıtta değildim abi. İlk kez kayda geçmemiştim. Zaten ets 2 yi bir süre oynamadım. Anca daha 2 3 aydır oynuyorum.

truckermp de vardır bir videosu ilk vukuatın değil sanırım baktımda bu arada. Buda 2 yıl öncesinden mi :slight_smile: https://www.youtube.com/watch?v=z53JhfOyr3A

4 Beğeni

Drırırııım hüzünnn. Abi gençtik ettik bir hata. Hiç araştırmadım. Bunda solammaya çıktım tam. Aracı göremeyince frenleyemedim arabaya kırdım.

Gerçek dünyada trafik polisi suçluyu suçsuz suçsuzu suçlu yapıyor siz oyundaki adminden beklentinize bakın biraz gerçekçi olalım bundan daha iyisi olabilir ama insanların istediği hatasız bir şey asla olmaz

2 Beğeni

Bir hafta önce gelen bildirim, aynı gün içerisinde 3. kez gelmiştir…
001

22 Beğeni

Beğenirken “500 error” hatası verdi bile :sweat_smile:

16 Beğeni

ulan bunlar sadece bende oluyo sanmıştım vay arkadaş bugün de yeni bi şey öğrendik :smiley:

1 Beğeni

Yanlış anlamayın sadece bilmediğimden soruyorum bu sitede sorunlarla uğraşmak yerine niye discord’da toplanmıyoruz? burada paylaştığımız her şeyi orada da paylaşabiliriz?

Tahmin yürütmek gerekirse, Her konuyla herkes ilgili olacak değilken Discord’un anlık bildirim gönderiyor olması olabilir. Yetkilendirme ve moderasyon Discord’ta daha sıkıntı. Konuya yazılan cevapta uygunsuz birşey varsa silinmesini sağlayabiliyoruz, Discord’ta bu yok :slight_smile:

Discord’ta da bildirimleri sessize alma ve yorum silme özelliği var hatta konu kilitleme veya silme özelliği de var. Üstelik orada hesaplarımızı bağlayabiliyoruz böylece kimin ne oynayıp dinlediğini falan görebiliyoruz. Zaten Discord oyuncular için oluşturulmış platform. :slight_smile:

:smile:

7 Beğeni