Simülasyoncuların Dizi ve Film Önerileri

http://www.beyazperde.com/filmler/film-239303/

ilk yarım saat boyunca neden izlemeye devam ettiğimi sorguladım , en son kapattım … İzlenmemesi gereken filmler arasında bende açık ara farkla ilk sırayı aldı bu filmimiz :slight_smile:

Komedi dalında olan bu film izleyebilirsiniz . Tavsiyemdir. Mide bulantısı yapabilir . :smile:

Lisemde. Bi’ ara izlerim inşallah :sweat_smile:

İzlem3sende olur ama izlem3lisin :smile: İzleyinc3 hak vereceksin bana o sarışın kızdan şüpheleneceksin sende :smiley:

hapishane filmi ve 2.saat 30 dakka sıkılmadan izletiyor.

2 Beğeni

yukarda varmı bunlar bılmıyorum ama paylasmak ıstedım hint filmlerine karsı degısık bır sempatım var bazen sorguluyorum ama adamlar ızletıyor özellikle aamir khan ve Katrina Kaif 'ın oldugu fılmler onceden cok dans falan fılan derken bayıyordu ama bollywood da hollywood u aratmıyor artık :slight_smile: bu fılmlerde sıkılmadan ızledıgım genelde ınsanlara tavsıye ettıklerım ımdb puanlarıda zaten hakkettıklerı puanlar gercekten aksıyon komedı dram her konuda adamlar asmıs…

bunlarda dıger ızleyıpde keyıf aldıgım fılmlerden bır kacı

1 Beğeni

bu fılmı unutmusum ızlemeyen varsa kesın ızlesın sıddetle tavsıyem :slight_smile:

Gerçek hayattan esinlenilmiş olan bu yapıt izleyiciyi duygusal olarak bağlamayı iyi beceriyor. Her ne kadar aksiyon komedi tarzı hayranı olsam bile bir köpeğin hikayesini izledikten sonra vay be diyebiliyorsunuz. Ve beni duygusal yönden etkileyen nadir filmlerdendir.

Bu arada hint filmlerinden hiç hoşlanmasam bile etrafımdaki insanlar izlediği için bir kaç filmini izledim ve güzeldi. Ama ne zaman biri gel izleyelim dese hint ise izlemem derim :smile: buda benim ön yargım
Ghajini dhoom 3 idiots dangal pk my name iş khan
Şöyle bakınca baya izl3misim ama ha :smile:

1 Beğeni

ya hınt fılmlerıne karsı benım de ılk baslarda tepkımı desem on yargı bılemedım ama ızleyesım gelmıyordu sonrada bır ızlemeye başladım acayıp bağladı bende genelde sıyası ve casusluk fılmlerını cok ızler ve severım :slight_smile: ama renkler ve zevkler tartısılmaz sonucta herkesın keyfıne tabı :smile:

Aamir Khan yani başka açıklama yapmaya gerek yok sanırım.
(Acun abimiz sağ olsun geçen gün kanalında yayınlamıştı. Orada görmüştüm az önce bitirdim.)

1 Beğeni

Daha öncesinde 2 3 kez izledim uzun zaman oldu şimdi indireceğim ve bir daha izleyeceğim ve tekrar izletecek kendini eminim

Güzel bir Fransız komedisi

Marion Cotillard’ın oyunculuğuna bayıldığım harika bir biyografi. La Vie en Rose’nin yaratıcısı Édith Piaf’ı saygı, sevgi ve özlemle anıyorum.

Dün gece bunu izledik

Şimdi ise

Ertesi gece

1 Beğeni

Sektörü elinde tutan kodamanların vizyona koymaya dahi tenezzül etmediği, Türk sinemasının en önemli eserlerinden olan bir Onur Ünlü başyapıtı. Mutlaka izlemelisiniz.

Melankoliyle yoğrulan ruhların anısına…

**Olmassa olmaz sanırım izlemeyende var mıdır ayrı konu hani bu 3leme. Ardından Hobbit çekildi devam değilde öncesi olarak oda iyiydi halen izlemeyen ve bu tür film seven varsa kesin izlesin diyorum kimse paylasmamiş dikkatimi çekti direk :stuck_out_tongue: **

Sonrasında ise Warcraft oda çok iyi sayılmaz belki ama benim tarza uygun kaçtigi icin hosuma gitmişti

Ulan noluyor ne garip film dediğim ama merakla izlediğim diger film…

1 Beğeni

intersteller bilim kurgu seven ler için cidden efsane film

Nuri Bilge Ceylan filmleri tavsiyemdir :slight_smile:

Savaş tanrısı asla pişman olmayacağınız 2 saat geçireceksiniz çok iyi filmdir.

Gülmek isterseniz eğer.Tom Hanks farkıyla.Birde Fight Club.