Simülasyoncuların Dizi ve Film Önerileri

Çok kaliteli dağzılık filmi. Belkide biliyorsunuzdur ama ben daha adam akıllı başından sonuna yeni izleyebildim.

Matrix vari,sistemin içinde yetişmiş en elit adamın sisteme isyan edişi

İzlediğim ve en sevdiğim filmlerden biri;seçimler,annesi ile gitse neler olurdu,babası ile kalsa neler olurdu,tanıştığı kızların hangisiyle evlense neler olurdu,en çok hangisine aşıktı…İzlerken biraz kafanız karışabilir onu da söyleyeyim.

Manolya filmi tavsiye…

Tavsiye Atomic Blonde

A Time to Kill

1 Beğeni

Basık severlere gelsin…

Şiddetle tavsiye…

2 Beğeni

KONVOY FİLMİ Tam Amerikan tırı sevenler için güzel bir konvoy filmi. Filmin Türkçe dublajlı halini youtube dan izledim hala duruyor. izlemek isteyenler oradan izleyebilirler.
KONVOY-TÜRKÇE DUBLAJ

sabırsızlıkla bekliyoruz :rofl::wink:

1 Beğeni

Dünyanın en prestijli ödülü olan Palme d’Or’u ülkemize getirmişti. Nuri Bilge Ceylan’dan bir başyapıt.

1 Beğeni

Bir dokunulmazın gerçek gücü;etrafına dağıttığı sessizliktir. Aksiyon dolu bu film izlenmeye değer.

Gülmek mi istiyorsunuz? Açın izleyin o zaman. Kadının buyuk oğluna aman dikkat ! Sizide yoldan çıkarabilir. :smile:

Bu geceki izlediğim son film …
Başrol kendine l’an nasıl bir adamsın’ dedirtmeye başarıyor . Kariyeri yolunda yapmayacağı şey yoktur vede tabiki kıvrak zekası ile karşısındakinide ikna etme ve cezbetme yönü baskın bir karakter.

Ama bence başka bir film izleyin değmez vakit kaybı

dün bluray’de alıp izledim güzel aksiyon filmi.
konusu = Jack ismindeki soyguncu mesleğini iyice kariyer haline getirmiştir. En son olarak babasının cinayetini araştırmak ve babasından kalan parayı bulmak istemektedir. Jack peşindekilerine rağmen parayı bulabilecekmi ve babasının intikamını alacakmı acaba.

Richard Linklater’in kadın-erkek ilişkilerini irdelediği muhteşem üçlemeyi mutlaka izlemelisiniz.

Her nekadar basit bir animasyon çizgi filmi gibi gözüksede insanoğlunun ders alması gereken önemli konular işlenmiş.

3 Beğeni

Aşk mı ; Gurur mu?
Normalde bu tarzda bir filmi izlemem ama nedense başladıktan sonra izledim . Tabi son 30 dakika geçmek bilmedi . Yine anladım ki benim tarzım değil. Ama güzeldi izlenebilir.

1. Dünya Savaşı’nda Yahudi’lere yapılan soykırımı farklı bir pencereden anlatan film. Mutlaka izlemelisiniz. Imdb 7.8

The Magnificent Seven (2016) - IMDb

Ocean’s Eleven da banka soygunu filmi, güzel ama bazı olayları cabuk anlatmadan geçmişler, mesela soygun hazırlık aşamaları vs.

Bu yolculuğunda izlemeyi planladığın filmler :slight_smile:

Kingman bence güzel, nasıl ajan olunuz vs.vs. :smile:

İzledikce fikirlerimi yazarım.

Farkındalık
Bir başarı hikayesi
Kız erkek… cinsiyetin bir önemi yok aslında, yeterki insan azmetsin ve çevredeki önyargılı insanları duymasın… gerisi kolay zaten …
Insan yapabileceklerinin farkında olması gerekir

İlk vizelerden önce arşivi tüketmem gerek :smiley: