Simülasyoncuların Dizi ve Film Önerileri

Daha önce izlediğiniz ve güzel olduğunu düşündüğünüz filmleri bu konu altında toplayabiliriz. Hem böylece izleyecek film bulamayanlar için de iyi olur. İlkler benden.
—@@@—
Labirent

—@@@—
Durdurulamaz

Başlangıç diye bir film vardı, oda güzeldi.

Güzel fikir de ben izlediğim her filmi şiddetle tevsiye etme eyiliminde oluyorum :smiley:

Bilim-kurgu sevenlere Gattaca filmi tavsiyedir. 1997 yapım bir filmdir. Yakın zamanlarda izledim.

2 Beğeni

Bizler neyiz? Birer oyun sevdalısı, birer oyun delisi, oyun bağımlısı, oyunkolik… o zaman bu film tam bize göre :joy:

çernobil sanıldıgı gibi kaza degil aslında bilerek havaya ucurulmuştur.
chad gracia’nin derledigi belirli bir dönem benim sakladıgım ve sonunda 2015 yılında gösterime giren belgeseli şiddetle öneririm.

ve hala agac kakan devam ediyor çok ilginc. tık tık tık

Şöyle bir liste yapayım arada ekleme çekerim;

2 Beğeni

Prestij ve installer çok güzel filmlerdi .

Herkese Merhaba. Ben de Sohbete Sevdiğim 2 Film İle Katılayım.

http://www.imdb.com/title/tt4731136/
6.4 Aldığına Bakmayın, Babamın Önerisiyle Zoraki İzlediğim Bu Film Bitince Derin Düşüncelere Kapıldım. Türünü Seviyorsanız Kaçırmayın! :slight_smile:

http://www.imdb.com/title/tt0117665/
İzleyen Bilir, Güzel Bir İntikam Konusu Vardır Filmde. Oyuncu Kadrosu da Güçlüdür… Ayrıca 2012’de Yayınlanan Suskunlar Dizisinin de Bu Filmden Uyarlama Olduğu Söylenir; Bakıyorum da Konu Aynı Sanki Ha? :slight_smile:

Daha dün izlediğim bir film . Güzeldi

Intersteller - Prestige like :+1:

1 Beğeni

Bu seride güzel .

Dram ve romantik ağırlıklı, bilim kurgu tadında, macera filmi. Ben baya beğenmiştim. Sıra tavsiye etmye geldi :joy:

1 Beğeni

Yeni izledim , izlenebilir.

Bilmeyenin olacağını sanmıyorum ama belki çıkarsa diye buraya park edeyim, izlemeyen varsa güzel bi seriyi kaçırmış demektir.

Ayrıca bu da yoklukta gider filmlerden. Yani öyle ahım şahım beklentiyle değil de öyle can sıkıntısına oturup izlenebilecek filmlerden.

1 Beğeni

Bilmem mi ? :joy:

Aslında bu filmi en başkata yazmam gerekirdi. Neyse. Kullanmış olduğum nickin isim babası olan, Sylvester Stallone’un ölümsüz eserinden, Rocky serisinin devam filmi niteliğinde efsane bir boks filmi.

3 Beğeni

Kesinlikle izlenmesi gerektiğini düşündüğüm filmlerdir :slight_smile:

3 Beğeni

İzlediğim en beyin yakıcı filmler arasında :joy:

1 Beğeni

Hiç sorma hocam ben halen anlamadım mesela olayı :smiley: İnception’u da çok tavsiye ediyorum izlemelisin.