Simülasyoncuların Dizi ve Film Önerileri

hakkaten ya izlerken ulan bunlar ne yapmış böyle diyosun.

1 Beğeni

Gibi (TV Series 2021– ) - IMDb

2 Beğeni

Metaforik😎

2 Beğeni

https://m.imdb.com/title/tt10155688

5 Beğeni

Çeşitli film önerileri :slight_smile:

2 Beğeni
Filmin özeti,konusu. Spoiler içerir.

Aslında filmin baş ve son kısımlarında çok güzel bir detay var. Selanik, 1888’de o koşan çocuk bizim Atatürk olarak bildiğimiz Mustafa. Kendisi hep bazı şeyleri bağımsızlığına, özgürlüğüne kavuşturmaya meraklı olduğu için kafesteki kuşu kurtarmak için ağaca çıkıyor ve kuşla birlikte düşüyor. Yani o çocuk ağaçtan düşüp ölüyor gibi gösteriliyor. Bu olayın sonucunda da halkı teşkilatlandıracak bir lider olmadığı için İstanbul, 2008’e atlanıyor. Sonra film bitince bir de görüyoruz ki o çocuk aslında ölmemiş, bayılmış sadece. Yani film “o ölseydi bunlar yaşanırdı, ama ölmedi” diyor. [alıntıdır]

7 Beğeni

eğer değişik korku gerilim filmi seviyosanız ve mideniz bulanmıycaksa güzel bir seridir. hikaye olarak 2011 yılında yapılan film 1982 dekinden önce geçiyo ve birbirine bağlı çoğu açıdan. güzel bir seri tavsiye ederim.

1 Beğeni

film’i izleyip beğenirseniz Distrust: Polar Survival satın alın arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz ve sadece 4 liracık.

bunlar zaten kült filmler ama gençler bilmez bunun da lisanslı oyunu var o da güzel.

2 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni

2 Beğeni

half-life evreninin nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istenler için çok güzel bir belgesel ayrıca benim gibi hl hastası adamların da çok hoşuna gideceğini düşünüyorum. mükemmel bir hikayesi olduğunu biliyordum ama bu kadar derin bir kurguyu yapabileceklerini tahmin bile edemiyordum. ayrıca Türkler tarafından yapılması da ayrı bir gurur verici olay.

4 Beğeni
2 Beğeni

Korku sevenler için:

Tarih sevenler için:

3 Beğeni

size önerdiğim bu film star wars star trek vs gibi yapımların atası olan bir film ve kubrick tarafından çekilmiş bir film. yalnız filmi izlerken normal günümüz filmlerine göre biraz durağan ve size sürekli e şimdi noldu hissi verebilir ona göre izleyin. ayrıca epilepsi vs rahatsızlığınız varsa izlemeseniz daha iyi olur benden söylemesi. filmi izlerken bu filmin 1968 de çekildiğini düşününce çok şaşıracaksınız. Şimdiden iyi seyirler.

2 Beğeni
4 Beğeni

Zendaya’nın oynadığı filmler… Ne biliyim, kadına özel bir ilgim yok ama, kadın şanslı diyelim :slight_smile:

eksik aktörler de zamanla seride yerini alır :slight_smile:

4 Beğeni

Bu kadar ilginç bir film izlediğimi pek hatırlamıyorum ama insanı cidden etkiliyor. Herhangi bir beklentiye girerek izlenmemesi gereken ama yine de izlenmesi gerekiyormuş gibi istemsiz bir duyguya sürükleyen bir film. Sanki izlemesek bir şeyleri kaçıracakmışız gibi ama izlemesek de olurmuş gibi tuhaf bir senaryosu var bu nasıl bir film lan? :smiley:

Gerçi 70 yaşında ununu elemiş eleğini asmış bir kadının kaleminden harbiden her şeyin “üst düzey” halini görmek kaçınılmazdı zaten. Pek öyle genç kuşağın film anlayışına ya da bir filmden beklentilerine hitap etmiyor. Arada sırada bazı sahneler kısa süreli psikolojik etkiler yaratıyor orası kesin ama gerek var mıydı bu kadar “tuhaf” bir senaryoya onu bilemedim açıkçası.

Bunu mutlaka izle diyebileceğim bir film değil bence kimse de bu şekilde önermez.

4 Beğeni